GÜNDEM-YAŞAM, POLİTİKA Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Yalçın: ?Seçim çalışmalarına yoğunlaştık?

29 Mart 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

CHP Anamur İlçe Başkanı Gökçin Yalçın, basın mensuplarıyla yemekte buluştu.
Yalçın, Asmaaltı lokantasındaki yemekte yaptığı açıklamada, seçim çalışmalarına yoğunlaştıklarını söyledi.
Yalçın, göreve gelmelerinin ardından CHP?de birlik ve dayanışmayı sağlamak üzere toplantılar yaptıklarını belirterek, ?CHP?li belediye meclisi üyeleri, eski meclis üyeleri, eski yöneticiler ve partimizin ileri gelenleri ile toplantılar yapıyoruz. Bu toplantıları önce ayrı ayrı yaptık. Bu toplantılarda olumlu izlenimler edindik. Önümüzdeki günlerde genişletilmiş bir toplantı yaparak hem partimizde birlik ve dayanışmayı pekiştirmek hem de seçim çalışmalarını başlatmak istiyoruz? dedi.
Bir soru üzerine CHP?de daha önce yaşanan birtakım olumsuzlukların artık ortadan kalktığını ifade eden Yalçın, ?Şu anda bize yansıyan bir olumsuzluk yok. Biz zaten toplantılarda ve partililerimizle bir araya geldiğimiz her yerde eskiyi bir kenara bırakarak seçime yoğunlaşmamız gerektiğini söylüyoruz. Bu düşüncemiz de camiamızca destekleniyor? diye konuştu.
Sandık görevlisi, köylerde çalışacak görevliler ve seçimde aktif rol oynayacak partililerin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Yalçın, ?Bu çalışmalar tamamlandığında seçim çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Şehirde mahallelerde oluşturacağımız seçim bürolarında vatandaşlarımızla bir araya gelirken, köy gezilerini de sıklaştıracağız? şeklinde konuştu.
Yemeğe yönetim kurulu üyeleri Mesut Güven ve Havva Nevin Özel de katıldı.photto015

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar