Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Kredi Kefalet Kooperatifi?nde Özdemir dönemi

22 Mart 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

phot1004Anamur Esnaf  ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Ahmet Özdemir seçildi.
Oda binasında yapılan olağan genel kurulda yapılan seçime tek listeyle katılan Ahmet Özdemir, başkanlığa seçilirken, yönetim kurulu Hüseyin İbret, Özkan Poçulu, Nazir Aslan ve Fatih Boz?dan oluştu.
Özdemir, daha sonra oda binasında düzenlediği basın toplantısında, kredi borçlarından dolayı kooperatif takibine intikal eden ortakların başvurmaları halinde yapılandırmadan yararlanabileceklerini bildirdi.
Özdemir, oda binasında yaptığı açıklamada, 31.12.2010 tarihinden önce borçları nedeniyle takip durumunda olan ortakların 15 Nisan 2011?e kadar başvuru yapmaları halinde borçlarını 3?e böldürüp gecikme faizi ödemeden yapılandırabileceklerini ya da taksitlendirme yaptırarak, taksit sayısına göre yüzde 5 ile yüzde 12 gecikme faizi ödeyerek yapılandırmadan yararlanabileceklerini kaydetti.
İki taksitin üst üste ödenmemesi halinde yapılandırmanın iptal edileceğini ifade eden Özdemir, borcu bulunan ortakların durumlarını gözden geçirmek üzere kooperatifi ziyaret etmeleri çağrısında bulundu.phot1003

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. Utku Seymen Yorumu:

    Hayırlı uğurlu olsun..

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar