Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

CHP Gençlik Kolları seçime hazır.

21 Mart 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

CHP Anamur Gençlik Kolları, üyelerle yaptığı toplantıda seçime hazırız mesajı çıktı.
CHP Anamur Gençlik Kolları Gençlik Toplantısı ilçe binasında yapıldı. Gençlikten sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mutiş Filiz ve Gençlik Kolları Başkanı Nuri Özgün başkanlığında parti binasında yapılan toplantıya çok sayıda genç katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan Mutiş Filiz; ekip ruhunun önemi ve yaklaşan seçim sürecinde neler yapılacağı hakkında gençliğe bilgi verdi. Gençlik Kolları Başkanı Nuri Özgün ise Anamur?da ve Türkiye?de Cumhuriyet Halk Partisi?nin daha da güçlendiğini ve ülkenin düştüğü bu karanlık durumdan çıkış noktasının CHP olduğunu gençlere vurguladı. Bunun yanında seçmen listelerin askıya çıkmasından sonra herkese büyük bir sorumluluk düştüğünden bahsetti ve bu sorumluluğu listelere bakarak, birbirimize haber vererek yerine getirmemiz yönünde uyarılarda bulundu.
Toplantının ilerleyen zamanlarında gençlerin soruları ve görüşleri ele alındı. Fikirler ve görüşler bir havuz kurulup notlar alınarak değerlendirmeye alındı.
Toplantının sonunda konuşan Başkan Nuri Özgün; gelen herkese teşekkür ederek toplantıların sürekli olacağını, diğer toplantılarda sayının daha da artacağını ve Cumhuriyet Halk Partisi gençliğinin seçimlere hazır olduğunu belirtti.
genclik001genclik002genclik003genclik004genclik005genclik006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar