GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Engellilere yemek verildi

25 Mayıs 2009

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

yemekoren-5-copy15 Mayıs 2009 tarihinden buyana Pullu Camping alanında kamp yapan engelliler Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu?nun daveti üzerine Ören Antik Kent Restaurant?ta öğle yemeği yediler.
İstanbul merkezli Tulu Engelsiz Yaşam Hareketi tarafından organize edilen kampın katılımcılarının Afyon Emirdağ Belediyesi ve Emirdağ Engelliler Dayanışma Derneği olduğu bildirildi.
Kamp Koordinatörü Murat Karipçin yaptığı açıklamada; hareketimiz 4 yıl önce başladı. Önümüzdeki 10 yıl için Pullu Camping ile anlaşma yaptık. 15 Mayıs ile 15 Ekim tarihleri arasında Anamur?da bulunacağınız ve 15 günlük kamplarla dönüşümlü olarak engelli vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. 2,5 ? 60 yaş arası insanlara hizmet veren kampımızda özel yemek yapılmakta, ata binilmekte, yüzme kursları ve kum terapileri verilmektedir diye ifade etti.
Türkiye?nin her yerinden engellilerin bu kamplara katılabileceğini belirten Karipçin; ?Kampımıza katılmak isteyen engelliler ve yakınları bölge belediyelerine başvurabilirler ya da tuluyasam.com adresinden bizlere ulaşabilirler? dedi.
Yemek, davul zurna eşliğinde türküler ve oyunlarla sona erdi.yemekoren-2-copy

yemekoren-1-copyyemekoren-4-copy

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar