GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Çetin?den Tuğluoğlu?ne plaket

03 Şubat 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Esnaf  ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, işyeri kontrol ve bilgilendirme çalışmaları dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu?na teşekkür plaketi verdi.
Çetin, yaptığı açıklamada, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği?nin esnafları bilgilendirdiğini, gece devriyelerinde de işyerlerinin kontrol edildiğini belirterek, ?İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün çalışmaları sayesinde işyerlerinin güvenliği üst seviyelere çıktı. Müdürümüz Fuat Tuğluoğlu ve personeline teşekkür ediyoruz? dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu da işyeri ve ikametlerden hırsızlık, dolandırıcılık olaylarına karşı güvenlik tedbirlerinin alınması alışkanlığının ve bilincinin kazandırılmasının önleyici tedbirlerin en güvenilir yöntemi olduğunu söyledi.
Tuğluoğlu, bu kapsamda geçtiğimiz yıl 700?den fazla işyerinin kontrol edildiğini ve bilgilendirme yapıldığını ifade ederek, ?Bu çalışmalarda alarm, kapının kapalı ve güvenli olması, aydınlatma ve huzur konuları işlenmiş görülen eksikler yazılarak işyerlerinin kapı altlarından içeriye bırakılmıştır. Bu çalışmalar esnafımızdan takdir görmüştür. Çalışmalar sayesinde alınan tedbirlerin artmasıyla geçtiğimiz yıl işyerinden hırsızlık olayları yüzde 20 azaldı? diye konuştu.
Geçtiğimiz yıl 1466 kapı zili çalındığını ve 811 kapının açıldığını ifade eden Tuğluoğlu, kapı açan vatandaşlara gerekli uyarıların yapıldığını da sözlerine ekledi.
Açıklamaların ardından Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu ve Toplum Destekli Büro Amirliği yetkililerine teşekkür plaketi verdi.3subat003

3subat0053subat004

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar