GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı

12 Ocak 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

foto12ock00910 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla siyasi parti, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çeşitli kuruluşlar sitemize kutlama ziyaretinde bulundu ve açıklamalar yaptı.
Belediye Başkanı Mehmet Türe, Ünlüselek?te düzenlediği yemekte basın mensuplarını ağırladı ve günlerini kutladı.
Belediye Eski Başkanı M. Suphi Alp de basın mensuplarını telefonla arayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutladı ve başarılar diledi.
Anamur İlçe Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu, yayınladığı mesajda, ?Gazetecilere ekonomik ve sosyal imkânlar sağlayan 10 Ocak 1961 tarihinde yürürlüğe giren 212 sayılı Yasanın kabulü nedeniyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Gününde, ilkeli ve tarafsız yayın anlayışından taviz vermeksizin Emniyet Teşkilatımızla uyum içerisinde ve zor şartlar altında görevlerini yerine getiren, Anamur ilçemizde görev yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü  Anamur İlçe Emniyet Müdürü olarak tüm İlçe teşkilatım adına kutluyorum? ifadelerine yer verdi.
BBP Anamur Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emre Güneş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yunus İbrahim Can ve Gökhan Yırtlaz da kutlama yaptı.
CHP Gençlik Kolları üyeleri, yaptıkları basın açıklamasında yerel basında çalışan gazetecilerin sosyal ve ekonomik özgürlüklerine kavuşması ve desteklenmesi gerektiğini kaydettiler.
Anamur Ülkü Ocakları yöneticileri, basının aydınlatıcı, yol gösterici misyonu ile fikir, düşünce, insan hakları ve demokrasinin yılmaz savunucusu olduğunu kaydettiler.
ANASİAD Başkanı Asım Cep ile Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fuat Uğur da basının önemine dikkat çekerek yerel basının desteklenmesi gerektiğini ifade ettiler.
Basın mensuplarını telefonla arayan Eğitim-Sen Anamur Temsilcisi Mustafa Bakır, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Mustafa Güngör, Yalın Kılıç, Aynur Özlem Yıldız, Anamur Kültür Derneği Başkanı Sadise Seymen ve Abdullah Aydın da kutlama yaptı.
E-posta gönderen MHP Mersin Milletvekili Behiç Çelik, Gazeteci Vedat Çelikbaş, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk, CHP Anamur İlçe Örgütü, Türkiye Partisi Anamur İlçe Teşkilatı ve AA Gülnar Temsilcisi Yalçın Taşlıalan da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü?nü kutladı.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
  • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
  • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!
  • Gürdal Sümer: Temiz çevre ve sıfır atık konusunda duyarlı olunması çağdaş...
  • Müjdat NUHUT: Eline, beynine, emeğine sağlık.Çok güzel bir belgesel...
  • Ayşe Derya Seymen: Emeğine yüreğine sağlık babacığım Harika bir yazı olmuş..
  • Mehmet Kemal: İyi adamdı, mekanı cennet olsun
  • Resul Baltacı: 05427359149 ararmisin