GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

? Vatan için, Cumhuriyet için bir aradayız?

27 Ekim 2010

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Yüksek okul (AMYO) ve Anamur gençliği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını bir şölen düzenleyerek kutlayacaklar.
Mersin Üniversitesi Anamur Melek Yüksek Okulu Atatürkçü Düşünce Topluluğu, Anamur Ülkü Ocakları ve Cumhuriyet Halk Partisi gençlik kollarının birlikte organize ettiği ve Anamur Belediyesinin desteklediği şölen İskele meydanında yapılacak. Organizasyon komitesinde bulunan gençler, Anamur Melek Yüksek Okulu toplantı salonunda bir araya gelerek bir basın açıklaması yaptılar. Gençler, ? Vatan için, Cumhuriyet için bir aradayız? sloganıyla yola çıktıklarını belirterek ?29 Ekim 2010 saat 20.00?da yapacağımız şölene tüm Anamur halkını davet ediyoruz? dediler.
Şölen programının şu şekilde olması planlanıyor, günün anlamına uygun slayt sunumu, Anamur Türk Musikisi Yaşatma Derneğinin sunacağı Atatürk?ün sevdiği şarkılardan oluşan bir konser, Anamur Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinden oluşan grupların Türk Halk Müziği ve pop müzik konseri, havai fişek gösterileri ve aralarda şiirler okunacak.genclik001genclik002genclik003genclik004

Yapılan Yorumlar:5 Adet

 1. Onur Dönmezer Yorumu:

  Cumhuriyetimizin 87. yılı dolayısıyla, Cumhuriyet Şenliği adı altında bütün Gençlik bir araya geliyor. Bu güzel günde Mersin Üni. Anamur MYO Atatürkçü Düşünce Topluluğu olarak tüm öğrenci arkadaşlarımızı ve Anamur halkını davet ediyoruz.

  Cumhuriyet bizi bir araya getiriyor ve Atatürk’ün izinde olduğumuzu herkese göstermek için, ele ele hep birlikte Cuhmuriyet Bayramı’nı kutluyoruz.

  Bu etkinlik hep birlikte yapacağımız diğer etkinliklerin başlangıcı olacaktır.

 2. yasin inal Yorumu:

  olması gerekn bu zaten herşey biz gençlerin elnde solu sağı kalmadı bu işin tek amacımız ülkemizi ve sahip olduğmuz en büyük değer olan Cumhuriyetimize sahip çıkmaktr çok güzel bir proje..

 3. nunis Yorumu:

  Ortak değer olan Cumhuriyeti iki farklı görüşten olmasına rağmen ortak nokta vatan ve cumhuriyette buluşan chp anamur gençlik kollarına ve anamur ülkü ocaklarına böle bi birliktelık oluşturdukları için teşekkür ederim.

 4. Ahmet Yorumu:

  Ortak bir değerimiz oda bu toprak,vatanımız,atatürkümüzdür ne güzel cumhruiyet gençliği bir arada… zıt kutuplar denildi bu zamana kadar hep farklı algılandı ve şimdi cumhuriyet için bir aradalar bu gerçekten gurur verici ve duygulandırıcı. Ben şahsım adına chp anamur gençliğine ve anamur ülkü ocaklarına sonsuz teşşekkür ederim böyle bi organizasyonda bulundukları ve düşündükleri için…

 5. Ali Oktan Yorumu:

  Türkiye cumhuriyeti devletinin kuruluş mücadelesinin sonucu 29 EKİM in yıl dönümünde; Özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin devamı için, Başta Mersin Ünv. Anamur MYO Atatürkçü Düşünce Topluluğu önderliğinde, Bu günekeder Sağcı, Solcu diye bölünen gençlerin bir arada etkinlik düzenleyecek olmalarından dolayı kutluyorum. Birlik ve beraberce mücadelelerinin, Artarak devamı ile başarılar deiliyorum.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar