GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Festival toplantısı yapıldı

02 Temmuz 2010

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur?da 2. Muz Festivali ile ilgili toplantı yapıldı.
Belediye Başkanı Mehmet Türe, meclis salonundaki toplantıda yaptığı konuşmada, 2. Muz Festivali?nin 29-30 Temmuz, 1 Ağustos tarihlerinde yapılacağını söyledi.
Türe, festival kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere toplantıyı gerçekleştirdiklerini belirterek, ?Herkesin fikrini alarak üzerinde fikir birliğine varacağımız etkinlikleri gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için sivil toplum örgütleri, işadamları, muz sektöründe faaliyet gösterenler ve siyasi partilerimizle görüşmeler yapacağız? dedi.
Türe, sanatçılar Kıraç, Jale Parıltı ve Volkan Konak?ın konser vereceği festival kapsamında muz ile ilgili panel düzenlemek istediklerini de ifade ederek, bu konuda çalışma yapılacağını kaydetti.
Katılımcıların da yapılmasını istedikleri etkinlikler ile ilgili fikirlerini sundukları ve sağlayacakları katkıları açıkladıkları toplantının sonunda kültür sanat ve muz ile ilgili etkinliklerin düzenlenmesi için organizasyon komitesi altında iki ayrı komite oluşturuldu. Bu komitelerin çalışmalarını yaparak ileri bir tarihte yapılacak son toplantıyla festival programının netleşeceği belirtildi.1temmuz004

1temmuz006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar