Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Başkanlar İzcileri ziyaret etti.

23 Haziran 2010

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur, Bozyazı ve Ören belediye başkanları, Milli Eğitim Bakanlığı İzcilik Teşkilatı’na bağlı Konya İl İzcileri?nin Pullu kampını ziyaret ettiler.
Konya İl İzci Kurulu Başkanı Mustafa Parlatan, teorik dersleri alanda uygulamak amacıyla gerçekleştirdikleri bir haftalık kamp kapsamında 25 çadır kurduklarını ve 110 izcinin katıldığını söyledi.
Parlatan, izcilerin teorik derslerde edindiği hedef bulma, amatör telsizcilik ve deniz etkinlikleri ile ilgili bilgileri uygulayacaklarını ifade ederek, ?Kampta izcilerimizin, özgüvenlerini arttırıp sosyal gelişimlerini sağlamayı, vatanını, milletini ve ülkesini seven bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz? dedi.
Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe de izcilere Anamur?u seçtikleri için teşekkür ederek, ?Belediyeler olarak sizlere üzerimize düşen yardımı yapmaya hazırız? diye konuştu.
Konya İl İzci Kurulu Başkanı Mustafa Parlatan, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bozyazı Belediye Başkanı Mehmet Ballı ve Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu?na izci bülteni ile çeşitli hediyeler verdi.
Daha sonra ziyaretçiler ve izciler birlikte öğle yemeği yedi.pullu0041pullu003

pullu0021pullu001

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. mustafa Yorumu:

    Kampımız süresince bizi yalnız bırakmıyan sayın belediye başkanlarımıza,siz değerli basın mensuplarımıza ve pullu işletmecisi nevzat beye sonsuz teşekkürler.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar