Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Durmuş Deniz, “Değişim için son dört gün”

26 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, DEĞİŞİM İÇİN SON DÖRT GÜN”

CHP Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz seçimlere dört gün kaldığını belirterek ‘’Anamur’un kötü kaderinin değişimi için tüm seçmenlerimiz sandığa giderek oylarını Anamur’un geleciği için kullanmalıdır’’ dedi.

Anamur’u Yeni nesil belediyecilikle tanıştıracaklarının altını çizen Deniz ‘’Tarımda, Turizmde, Ticarette, Sosyal Belediyecilikte sizlerin desteği ile Anamur’u Türkiye’nin yeni yüzyılına hazırlayacağız.’’ İfadelerine yer verdi. Deniz, açıklamasında ‘’Anamur’daki her mahallemize hak ettiği yatırımı yaparak, hemşerimizin hak ettiği hizmeti eksiksiz ulaştıracağız. Güçlü bir gelecek kurmak için 7/24 çalışmaya ant içtik. Hep birlikte çok emek verip, Anamur’umuz için alın teri dökeceğiz.’’ Dedi.

Doğup büyüdüğü memleketi Anamur’a hizmet etmekten gurur duyacağını dile getiren CHP’li Deniz; “Büyük bir sorumluluk üstlendik. İşimiz gücümüz Anamur diyerek yola çıktık. Kurucu Genel Başkanımız, değişmez önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; ‘’Dinlenmemek üzere yola çıkanlar, asla yorulmazlar.’’ Yol arkadaşlarımız, meclis üyesi arkadaşlarımız ile birlikte biz de dinlenmemek üzere yola çıktık.

Anamur, kültür kenti olmalı, tarih kenti olmalı, turizm kenti olmalı, öğrenci dostu kent olmalı, kadın ve çocuk dostu bir kent olmalı. Çalışmalarımızı bu yönde sürdüreceğiz.” dedi.

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Deniz; “ Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere CHP’li Belediyeler halkçı belediyeciliği, sosyal belediyeciliği, şeffaf ve katılımcı belediyeciliği çok iyi noktalara getirdiler. Ben ve ekip arkadaşlarımda bu başarıyı sürdüreceğiz”

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından, Sosyal belediyecilikte çok önemli adımlar atıldı, bunu daha da ileriye taşıyacağız. Önümüzdeki dönemlerde dayanışmaya çok ihtiyacımız olacak çünkü ekonomik kriz derinleştikçe, yoksulluk büyüyor. Bugün, ihtiyaç sahibi bir aile, çocuğu varsa ve bu çocuğu protein alamıyorsa, süt içemiyorsa, et yiyemiyorsa bu bizim derdimiz olmak zorunda. Onun için çok önemli adımlar atacağız’’ dedi

Kent Konseyinin önemine de dikkat çeken Deniz;” Anamur Kent Konseyini aktif hale getirecek, düşüncelerinden mutlaka yararlanacağız. Sokak Canları Rehabilitasyon Merkezi kurup can dostlarımızın ihtiyaçlarına cevap vereceğiz.” Şeklinde konuştu.

CHP Anamur Belediye Başkan adayı Durmuş Deniz açıklamasının sonunda ise şu ifadelere yer verdi; ‘’Desteğinizle seçimi kazanıyoruz İnşallah. Yönetime geldiğimizde, Adaletli Belediye Yönetimi prensibimizle, Anamur’da hiç bir ayrım yapmadan, tüm hemşerilerimize eşit hizmet götüreceğiz. Anamur’un, kalkınması, gelişmesi için Kent Konseyi ve tüm STK’larla birlikte ortak kararlar alarak önemli projeleri hayata geçireceğiz. İşimiz gücümüz Anamur olacak’’ Dedi.haberanamur00328haberanamur00426haberanamur00132haberanamur00230haberanamur00522haberanamur00617haberanamur00712haberanamur0087haberanamur0097haberanamur0103haberanamur0111haberanamur0121haberanamur0131

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.