Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Deniz’in Ören buluşması mitinde dönüştü

02 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

CHP Anamur  Belediye  Başkan Adayı  Durmuş Deniz’in vatandaşlarla Ören buluşması mitinde dönüştü

CHP Anamur  Belediye  Başkan Adayı  Durmuş Deniz, İl Başkan Yardımcısı Turabi Yeşilçayır, İlçe Başkanı  Arif Çakırcı, İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyesi Adayları ile Ören Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Sunumlarını CHP Parti Eğitmeni Mesut Güven’in yaptığı toplantının açış konuşmasını yapan CHP İlçe Başkanı Arif Çakırcı, Sosyal  Belediyecilikte  çığır açan  CHP’li  Belediyelere   Anamur’un da   katılacağını söyledi.

CHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Turabi Yeşilçayır ise, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap  Seçer’in Sosyal Belediyecilikte  ülke genelinde örnek gösterildiğine vurgu yaparak şunları söyledi:

“Anamur CHP için çok önemli bir ilçe.  İnanıyorum Anamur’da CHP’nin çok başarılı belediyecilik uygulamalarını yaşayacağız. CHP Cumhuriyeti kuran bir parti ve her ilde her ilçede izleri olan çok önemli bir partidir. Geçmiş dönemlerden beri Cumhuriyetin bütün değerlerine sahip çıkmış ve bugüne kadar bu değerlerle yaşamış bir partidir. Mersin Merkezde olduğu gibi tüm ilçelerde çok iddialıyız. İnşallah 31 Mart’taki seçimlerde Mersin’de, Anamur’da belediyeleri kazanıp, başarıyla yöneteceğiz.”

Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz de konuşmasında, ayrım yapmadan herkesi kucaklayacağını kaydederek, “Anamur’u hep birlikte daha güzel yaşanılır çağdaş bir kent haline getireceğimize inancımız tamdır” dedi.

CHP Belediye Başkan Adayı Deniz; ‘’Örgütümüz ve Seçim kazanma gönüllülerimizle birlikte, çok çalışıyoruz. Daha çok çalışacak sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. Seçim böyle kazanılır, gece gündüz çalışıp Hem Mersin’de hem de Anamur’da seçimi kazanacağız inşallah. CHP Örgütümüze, çalışan tüm gönüllülere azimli çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. 1 Nisan akşamı Anamur halkının hasretle beklediği yerel iktidara kavuşacağız. Bu amaç uğrunda gece gündüz azimli çalışmalarımızı sürdürecek hep birlikte kazanacağız İnşallah. ”

Konuşmasının sonunda Ören halkına da teşekkür eden Deniz; ‘’Biz buraya sizlerle sohbete, dertleşmeye, projelerimizi konuşmaya gelmiştik ancak sizin yoğun ilginiz bu gün burayı Miting Alanına dönüştürdü, teşekkürler eder hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım. Çalışmalara büyük bir özveri ile destek olan, bu gün buraya gelirken hiçbir özel çağrımız olmamasına rağmen çok büyük bir araç konvoyuna neden olan partili partisiz tüm vatandaşlarımıza teşekkürler ederim. Onları mahcup etmeyecek, çok çalışıp bu seçimi kazanacağız. Onlarla birlikte Yeni Nesil Çağdaş Belediyecilik anlayışımızla, Huzurla, Ortak akılla Anamur’umuzu Yöneteceğiz inşallah’’ dedi.

haberanamur0022haberanamur0011haberanamur0032haberanamur0042haberanamur0052haberanamur0062

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.