Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Garip “Kalınören değişim istiyor”

01 Mart 2024

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Kalınören Mahallesi Muhtar Adayı Gazeteci Muharrem Garip “Kalınören değişim istiyor”

Kalınören Mahallesi Muhtar Adayı Gazeteci Muharrem Garip, mahalle halkının değişim istediğini belirterek, “Seçimi kazanarak mahalle halkımızın taleplerini karşılamak üzere yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz” dedi.

Anamur Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muharrem Garip, Kalınören Muhtar Adayı olarak aza listesini netleştirip çalışmalarını hızlandırdı.

Son dönemde Hal Projesi ve Doğalgaz depolama alanı ile gündeme gelen Kalınören mahallesinde 3 adaylı muhtarlık yarışı sürerken, Gazeteci Muharrem Garip’in adı öne çıkıyor.

Garip, yaptığı açıklamada, Kalınören mahallesinin Anamur’un gelişmekte olan gözde bir mahallesi olduğuna dikkat çekerek, “Mahallemize önemli yatırımlar yapıldı. Ancak diğer taraftan altyapı sorunlarımız da devam ediyor. Bu sorunları çözmek ve mahallemizi geleceğe taşımak istiyoruz” dedi.

Kalınören mahallesindeki tüm vatandaşları tek tek ziyaret ederek görüştüğünü ifade eden Garip, “Ziyaretlerimizde mahalle halkımızın değişim isteğini görüyoruz. Sohbetlerimizde mahallemizin sorunlarını konuşup beklentilerini not ediyor, yapacağımız çalışmaları bu talepler doğrultusunda planlıyoruz. Altyapı sorunlarından sosyal kültürel beklentilere kadar mahallemizin ihtiyaçlarını belirledik ve çözüm yollarını da vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Gösterilen ilgi ve destekten memnunuz. Seçimi kazanacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Muhtarlıkların yerel yönetimlerle uyumlu çalışmasının büyük önem taşıdığını vurgulayan Garip, “Muhtarlık siyasi bir makam değildir. Dolayısıyla siyasi ayrım yapmadan bütün kurum ve belediyelerle uyum içinde çalışmak gerekir. Ekibimle birlikte mahallemize hizmet isterken ve hizmet götürürken siyasi ayrım yapmadan uyum içinde olacağız. İşbirliğine her zaman hazır olacağız. Bunun yanı sıra vatandaşlarımızın kurumlarla olan işlerinin çözümü için de destek olacağız” şeklinde konuştu.

Kalınören Mahallesi Muhtar Adayı Muharrem Garip, “Değişim Zamanı sloganıyla seçimi kazandıktan sonra vakit kaybetmeden birikmiş sorunlarımızı çözmek üzere harekete geçeceğiz. Hedefimiz, Kalınören’in tüm sorunlarını çözmüş, dayanışma içinde, örnek bir mahalle olmasıdır. Mahalle halkımızla birlikte bu hedefi gerçekleştirebileceğimize yürekten inanıyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

haberanamur007haberanamur006haberanamur004haberanamur002haberanamur003haberanamur005

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

 • Turizm yatırımları artar, turizm gelişir (45.0%, 513 Oy)
 • Göç alır, fayda değil zarar getirir (33.0%, 375 Oy)
 • Anamur'un il olmasına katkı sağlayabilir (12.0%, 134 Oy)
 • Tarım ürünleri kolay pazarlanır (10.0%, 116 Oy)

Toplam Oy: 1,139

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

 • Mehmet Büyükarı: Işıklar içinde olsun… İlk kez Bulut’u...
 • Şeref Koz: Genç meslektaşımız Sevgi Kilunç’ı ve onun yetişmesine katkı...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Haziran emekçiler için ne kadar hüzün dolu olsada yine...
 • Mahmut Gazi ÖZSOY:
 • Mahmut Gazi ÖZSOY: Emeği geçen tüm usta öğretici, kursiyer, idareci ve...
 • Vatandaş: Sayın Müdür Bey, Anamur Devlet hastahanesi yeni binasına...
 • Şeref Koz: Kim ne derse desin Anamur’da en çok çalışan CHP’liler...
 • Şeref Koz: Ruhu şad olsun. Sayın Fikri Sağlar’a ve ailesine başsağlığı...
 • Vatandaş: Biz toplum olarak şak-şak yalaka ve taklacılığını ekonomik,...
 • Abdullah Aydın: Emek en yüce değerdir.