Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Tuna’dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

01 Eylül 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

ANTSO Başkan Adayı Tuna’dan Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tuna: Anamur ve Bozyazı İlçelerinin, Tarım ve Turizm alanında hak ettiği yerde olması için var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.
Haziran ayında Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkanlığına adaylığını açıklayan Mehmet Tuna, Oda Üyelerini, Meslek Kuruluşlarını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını yol arkadaşları ile birlikte ziyaretlere devam ediyor.
Anamur Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret eden ANTSO Başkan Adayı Mehmet Tuna’ya, yol arkadaşları, Ali Furkan Ok, Kaşif Tartan, Hasan Neara, Ufuk Katık, Mesut Aydın ve Fatih Öğür eşlik etti.
Cemiyet Başkanı Zümrüt Cömertler ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Ünlü, Kazım Kılınç ve İbrahim Polat ile samimi bir atmosferde geçen ziyarette konuşan Tuna, “Seçim sürecinin Anamur ve Bozyazı İlçelerine yakışır bir şekilde yürütülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte görev süresi boyunca medya ile iç içe olacağız. Sizler zor koşullarda, halkın haber alma hakkını en doğru şekilde topluma yansıyorsunuz.
Üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz takdirde, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası olarak odamızın faaliyetlerinden sürekli sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Gazetecilerinde bizim paylaştığımız bilgileri kamuoyuna ve üyelerimize duyurulması noktasında gayret göstereceğinizden eminiz” şeklinde konuştu.
Bu çok önemli bir görev
Anamur ve Bozyazı’daki Oda üyeleri ile istişarelerde yaptıklarını belirten Mehmet Tuna, “Biz yola çıkarken arkadaşlarımızla istişare ettik ve görev yapacağımız 4 yıllık dönemde neler yapabileceğimizi değerlendirdik.
Yol arkadaşlarımdan ve 1355 oda üyesinin birçoğundan aday olmam gerektiği hususundaki kanaatlerini aldıktan sonra adaylığımı açıkladım.
Ülkemizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşunu Anamur ve Bozyazı İlçelerinde ve ilçe dışında temsil etmek önemli bir görev, bu bilinçle yola çıktık.
22 Ekimde yapılacak olan seçimde inşallah hayırlı bir neticenin çıkacağını ümit ediyorum” diye konuştu.
Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler de, meslektaşları adına ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek;” Anamur ve Bozyazı İlçelerinin güçlü bir lobiye ihtiyacı var. Umarız bu lobiyi sizler oluşturabilirsiniz. Her iki ilçe adına yapılacak her çalışmada Anamur Gazeteciler Cemiyeti olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız” diyerek başarılar diledi.

haberanamur005haberanamur006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Şeref Koz: İnsanların ilgisi çok yoğundu. Yazarlarımız da dolu doluydu....
  • Şeref Koz: Güzel bir etkinlikti. İlgi yoğundu. Kutluyorum. Okuru bol olsun.
  • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
  • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
  • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
  • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!
  • Gürdal Sümer: Temiz çevre ve sıfır atık konusunda duyarlı olunması çağdaş...