Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

İYİ Parti GİK üyesi Kocamaz, AGC’yi ziyaret etti

22 Ağustos 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz Anamur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dr. Ali Rıza Özdeniz, Anamur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Ünlü ve İbrahim Polat ile Sabah Gazetesi Temsilcisi Kamil Cömertler ile Türkiye tarihinin en kritik seçimlerinden birine giderken iktidarın muhalif sesleri daha fazla baskı altına almak için gündeme getirdiği ‘sansür yasası’ üzerine sohbet eden İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burhanettin Kocamaz, Hükümetin, kendilerine biat etmeyen gazete ve gazetecileri, sosyal medya kullanıcılarını cezalandırmak istediğini söyledi.
Kocamaz İYİ Parti iktidarı ile birlikte, halkın haber alma hakkını zor şartlarda yerine getiren gazeteciler başta olmak üzere korku düzeninin son bulacağını ifade etti.
Vatandaşla bir araya geldiklerinde, insanların artık dayanacak gücü de kalmadığını gördüklerine vurgu yapan Kocamaz; ”Bir taraftan ayakta kalma mücadelesi yaşayan emekli ve esnaflar var. Diğer tarafta zor şartlarda yetiştirdiği ürünün karşılığını alamayan üretici. Ciddi bir işsizlik konusu var. Aldıkları ücretler ve maaşlarda ortada. Üstelik Türk Lirasının ciddi bir değer kaybı var.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Ülkenin ekonomik olarak büyümesini engelliyor, ülkeyi çıkmaza sürüklüyor. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemin bu çıkmazdan çıkaracağını vatandaşa anlatmak için her birimize önemli görevler düşüyor ”diye konuştu.
Kocamaz konuşmasının sonunda ”Kimse umutsuzluğa kapılmasın çaresi var. Memleket sahipsiz değil. Yönetemeyenler gidecek, liyakatli idare İYİ Parti gelecek” dedi.
İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dr. Ali Rıza Özdeniz ile partililer daha sonra ilçenin en kalabalık yerlerinden Çavuşpınarı parkında ve Muşurup Sanat Sokağında vatandaşlarla sohbet ettiler, esnaf ziyaretinde bulundular.

haberanamur00111haberanamur00212

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Şeref Koz: İnsanların ilgisi çok yoğundu. Yazarlarımız da dolu doluydu....
  • Şeref Koz: Güzel bir etkinlikti. İlgi yoğundu. Kutluyorum. Okuru bol olsun.
  • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
  • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
  • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
  • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!
  • Gürdal Sümer: Temiz çevre ve sıfır atık konusunda duyarlı olunması çağdaş...