Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Deniz, “Her zaman yerel basının yanındayız”

11 Ocak 2022

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz, “Her zaman yerel basının yanındayız”

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Yeşilçam kefede düzenlediği toplantıda   Anamur yerel medya mensuplarının gününü kutladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Anamur ilçe Başkanı Durmuş Deniz, İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Hülya Medine Tunç ve Kadın Kolları üyeleri ile birlikte Sohbet niteliğinde geçen programda Başkan Deniz gündemle ilgili önemi konulara da değindi.

Her zaman yerel basının yanındayız

Sıcak bir sohbet havasında geçen etkinlikte konuşma yapan Deniz, “Kıymetli Anamur yerel basın temsilcilerimiz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüz kutlu olsun. Özellikle sizin için ve bizim için anlamlı olan bugünde davetimizi kırmayıp burada olmanız çok onur ve mutluluk verici. Her fırsatta yerel basının desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Elimizden geldikçe ister siyasi, ister iş adamı, hangi pozisyonda olursak olalım yerel basının yanında olup, sorunlarıyla ilgileneceğimizle ilgili, nasıl siyasi temsilciliğimiz varken duyarlıysak normal zamanda da olacaktır. Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan basın emekçilerinin her kesim ve her camia tarafından desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum bu anlamda basın camiasının her zaman yanında olacağımı belirtmek isterim Tekrar 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü katlar saygılar sunarım” diye konuştu.

haberanamur0018haberanamur0034

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar