Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

MHP’li hanımlar kahvaltıda buluştu.

01 Şubat 2019

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur kadın kolları, Kısakahyaoğlu konağında kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda bir konuşma yapan MHP Kadın kolları Başkanı Alime Yiğit “davetimizi kırmayıp geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Birlik içinde, kucaklayıcı bir şekilde, kapı kapı dolaşıp, elini sıkmadığımız, gönlünü almadığımız hiç bir hem şehrimiz kalmadan seçim çalışmalarımızı sürmeye devam edeceğiz.

Birimiz hepimiz için, hepimiz birimiz için çalışacağız. Sizlerin özverili çalışmaları olmaz ise başarıya ulaşamayız. Hepimiz bu bilinçte insanlarız. Sizlerden ricam 31 Mart’a kadar kendinizi seçim çalışmalarına odaklayalım. Her zaman olduğu gibi, 31 Martta elde edeceğimiz başarıda siz çok kıymetli partili kadınlarımızın emeği çok fazla olacak.

Burada biz kadınlara düşen görev çok fazla olacaktır. Şimdiden hepinize kolaylık dilerim. Allah yar ve yardımcınız olsun” diye konuştu.

MHP’nin bir ferdi olmaktan her zaman gurur duyduğunu belirten MHP Kadın Kolları başkanı Ailme Yiğit,konuşmasının sonunda ‘MHP Hidayet Kılınç Başkanımızı, Belediye Başkanlığına taşımak için etkili çalışma yapmalıyız’ dedi.

Etkinliğine, MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ve İlçe Başkanı Adnan Gübbük de katıldı.

17aralik201800217aralik201800117aralik2018005

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar