GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

TARSİM’den Anamur’a ziyaret

08 Aralık 2018

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

8-aralik-2018030TARSİM yetkilileri Anamur Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Anamur Ziraat Odası Başkanı Ahmet Şeref Gümüş, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, Meclis Başkanı Adem Çevik,  Yönetim Kurulu 2. Başkanı Üstün Atalay ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Cop ile birlikte Tarsim Genel Müdürlüğü’nde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısına katıldıklarını ve TARSİM’de yaşanan sıkıntıları söz konusu toplantıda TARSİM Genel Müdürlüğü yetkililerine dile getirdiklerini söyledi.

Söz konusu toplantıdan sonra TARSİM Genel Müdürlüğü Sera Risk Birim Sorumlusu Metin Dalkılıç, Adana Bölge Müdürü Abdul Vahap Kalaycıoğlu ve Bölge Müdürlüğü Uzmanı Osman Agiç’in Anamur Ziraat Odası’nı ziyaret ettiğini belirten Gümüş, acente ve üreticilerle bir araya geldiklerini söyledi.

Gümüş, toplantıya, TARSİM yetkililerinin yanı sıra Anamur İlçe Tarım ve Orman Müdürü H. Niyazi Sarıoğlu, Anamur Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Hakan Özdemir, Bozyazı Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Serkan Yıldırım, Anamur Muz Üreticileri Birliği Ziraat Mühendisi Özcan Çelik, Anamur Ziraat Odası Meclis Başkanı Adem Çevik, Anamur Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Anamur Ziraat Odası Tarım Danışmanları, Sigorta Acenteleri ve üreticiler katıldığını belirterek şunları kaydetti:

“Toplantıda, ilçemizde üreticilerimiz ve acentelerimizin yaşadığı sorunlar konuşuldu. Üreticilerimiz ve acentelerimiz için çok olumlu gelişmeler yaşandı. Tarsim Genel Müdürlüğümüz ve Tarsim Adana Bölge Müdürümüzün herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan bütün hassasiyeti bizzat göstereceklerine olan inancımızı dile getirdik. Bütün üreticilerimizin Tarsim Sigortalarını yaptırması ve sigortalarını yaptıran üreticilerimizin de herhangi bir sorun yaşamama adına Odamıza gelerek Odamız bünyesinde kurulun Tarsim Komisyonu’na poliçelerini inceletmelerini istiyoruz. Tarsim Sigortalarının yenilenmesi için sigortanın biteceği tarihten en az 1 ay önce bütün üreticilerimizin Tarsim Sigortalarının yenilenmesi için sigorta poliçelerini yaptıracak oldukları  Acentelere başvurmaları gerekmektedir.”8-aralik-2018032

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Vatandaş: Sayın Başkan, yasal olarak resmi yönetmelik ve meclis kararlarını...
  • Gürdal Sümer: Bizler eğitim alırken de verirken de çevre ve temizliğe...
  • Adem seymen: Sayın kayınbabam, herzamanki gibi çok anlamlı ve akıcı...
  • Adil Demir: Hocam sinema geçmişini çok güzel güzel yorumlamışsınız.K...
  • Burcu Sümer: Eline yüreğine sağlık baba.Bir sinema tutkunu olarak zevkle...
  • Ayşe Derya Seymen: Babacığım yine mükemmel bir yazı olmuş.. ELİNE, KALEMİNE,...
  • Ergun Nuhut: Şu an saat 03.45. 11 Mayis 2022… Yazıyı büyük bir keyifle...
  • m.keskinaslan: çok güzel ,devamı gelir insaallah.
  • Halil Ünal: Gürdal hocam, kalemine, eline ve emeğine sağlık.Ne kadar güzel...
  • Ayşe Derya Seymen: Muhteşem bir yazı.. Kalemine yüreğine sağlık babacığım.. O...