GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur AK Parti’den MHP’ye ziyaret

23 Mart 2017

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

23-mart-2017005AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, referandum çalışması için geldiği Anamur’da MHP Anamur İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

Tezcan, beraberindeki AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Nevzat Göçer, Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Funda Cop, Gençlik Kolları Başkanı Adem Ceylan, belediye meclis üyeleri Yılmaz Bulut, Cengiz Pınar ve yönetim kurulu üyeleri ile geldiği MHP Anamur İlçe Teşkilatı binasında İlçe Başkanı İsmet Babahan, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclisi Üyesi Ahmet Karan tarafından karşılandı.

Sıcak ve samami bir havada gerçekleşen ziyarette ilk olarak söz alan MHP Anamur İlçe Başkanı İsmet Babahan, “Ülkemizin geleceği için birlikte hareket etmeye mecburuz. Çıktığımız bu yolda başarılı olabilmek için çalışacağız. Bu çalışmaları yaparken lütfen kimseyi kırmayalım, kimse ile darılmayalım. Bu ziyaret için sayın milletvekiline ve sizlere teşekkür ederiz” dedi.

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz da Babahan’ı tebrik edip görevinde başarılar dileyerek başladığı konuşmasında, “Yenikapı ruhunu sürdürerek ülkemizin geleceği, birlik ve beraberliği için çalışıyoruz. Ülkemizin milli ve manevi değerlerini koruyarak gelecek nesile sağlıklı şekilde aktarmak görevimizdir. 15 Temmuz darbe girişiminde ve yeni Anayasa sürecinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sergilediği tavır dolayısıyla huzurunuzda teşekkür ederim” diye konuştu.

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ise Türkiye’nin terör tehdidi altına bulunduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

“Ortadoğu’daki ülkelere baktığımızda terör ve savaştan kaçanların sığınacağı güvenli son kale Türkiye’dir. Ancak bizim böyle bir durumda gidebileceğimiz bir yer yok. Onun için vatanımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Bu vatan Çanakkale’de 15 yaşında şehit olan dedelerimizden bize emanettir. Ülkemizi Ortadoğu’ya çevirmek isteyenlere karşı tek bayrak, tek devlet, tek millet için 15 Temmuz’daki gibi birlikte hareket etmeliyiz.”

Bakanların Avrupa ülkelerinde yapacakları siyasi çalışmalara izin verilmemesine de tepki gösteren Tezcan, “Avrupa ülkeleri bakanlarımızın, milletvekillerimizin demokratik haklarını kullanmalarına engel oldular. Onları buradan kınıyorum. Ancak milletimiz onlara gereken cevabı verdi, vermeye devam edecek. Avrupa’nın bu ikircikli tavrına karşı milletimiz ülkesine sahip çıktı ve evet oyları arttı” diye konuştu.

Tezcan, yeni Anayasa taslağının hazırlanması ve referandum sürecinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendilerini desteklediğini ifade ederek, “Bu destek için sayın Bahçeli’ye ve MHP camiasına teşekkür ediyoruz. Hep birlikte ülkemizin geleceği için, 16 Nisan’da sandıktan evet çıkması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyarete katılan bazı muhtarların sorunlarını da dinleyen Tezcan, daha sonra beraberindeki partililerle birlikte mahalle ziyaretleri yapmak üzere MHP binasından ayrıldı.23-mart-201700623-mart-201700823-mart-2017007

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Şeref Koz: Yöremiz, ülkemiz ve geleceğimiz için önemli bir gündemdi....
  • Şeref Koz: Onur Özel Apartmanı sakinlerini duyarlılıkları dan dolayı...
  • Gürdal Sümer: Ulusal bayramlarımız sadece resmi protokolun kontrolünde ve...
  • Şeref Koz: Buradan geçerken hep strese kalıyorum. Bu kadar uzun süre kalması...
  • abdulllah aydın: Sağlam bir ATATÜRK cü olduğuna ,nandığım Sayın Başkan:...
  • abdulllah aydın: Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Diyorki:”Cahal et...
  • abdulllah aydın: Yeni seçilen başkan ve üyelere başarılar dilerim.İhrac...
  • Gökçin Yalçın: Başarılar diliyorum.
  • hüseyin kocoglu: meraba arkadaslar kuzu göbegi alıyoruz ve toplatıyoruz...
  • Şeref Koz: Yaşlıya, hastaya, düşküne sağlıklı bakabilmek için oğlu, kızı...