GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ADD iki etkinlik yaptı

18 Nisan 2016

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

nhhxnnxuj009Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Anamur Şubesi, sosyal etkinlikler kapsamında ADD Atatürk Ormanı oluşturdu ve Köy Enstitülü öğretmenleri ziyaret etti.

ADD Başkanı Nevzat Zengi ve üyeler ile doğaseverler, Evciler mahallesinde bir bölgeyi ağaçlandırarak ??ADD Atatürk Ormanı??  oluşturdu. Dernek üyeleri ve doğaseverler, hatıra ormanına ağaç dikip can suyu verdi.

Dernek yöneticileri, ADD Atatürk Ormanının oluşmasına izin ve katkı veren Anamur Orman İşletme müdürlüğü ile ulaşım hizmeti sağlayan Mersin B.Ş. ve Anamur Belediyelerine teşekkür ettiler. ADD Yönetimi, Köy Enstitülerinin kuruluşunun 76. yılı dolayısıyla Anamur?daki Köy Enstitülü öğretmenleri de ziyaret ettiler.

Ziyaretten memnun olan öğretmenler, konuklarına öğrencilik yıllarından anılarını anlattılar. Her konuda aldıkları eğitimleri, arkadaşlıkları, yoksullukları, küçük yaşta yaşadıkları aile özlemleri ADD Yöneticilerini bazen hüzünlendirdi, bazen de şaşırttı.

Toplumun aydınlanması ve gelişmesi için yaptıkları çalışmalardan dolayı öğretmenlere teşekkür eden ADD Yönetimi, onlara kitap hediye etti.nhhxnnxuj007nhhxnnxuj008nhhxnnxuj010nhhxnnxuj011

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar