GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamurlu şehitler anılacak

16 Mart 2016

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

xxyli33pxxoorrlpf001Anamur Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Anma Gününde Kaplan Düğün Salonunda düzenleyeceği programla Çanakkale Şehitlerini ve Terörle Mücadele?de hayatını kaybeden Anamurlu şehitleri anacak.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tarafından hazırlattırılan Anamurlu Şehitler Belgeseli 18 Mart 2016 Cuma günü Kaplan Düğün Salonunda saat 18.30?da başlayacak programda gösterilecek. Yaklaşık 6 aylık bir çalışma ile hazırlanılan Anamurlu Şehitler Belgeseli içerisinde 1980 yılından bu yana terörle mücadelede Şehit düşen vatan evlatlarının ailelerinin anıları yer alacak. Anamurlu Şehitler Hüseyin Azar, İbrahim Armut, Ahmet Tor, Ahmet Gök, Abdullah Pınar, Abdullah Çakar, Zeki Çulha, Yüksel Alçın, Hakan Balta, Atanur Bal, Serkan Angay, Oktay Duru ve Süleyman Bal?ın anlatıldığı belgesel gösterimi yaklaşık 2 saat sürecek.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak programda ilk olarak Şehitler için dua edilecek. Belgesel  Film gösteriminin ardından Şehit Ailelerine onurluk takdimi yapılacak. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Çanakkale Şehitlerini ve Terörle mücadele Şehit düşen Anamurlu vatan evlatlarını anmak için tüm Anamurluları düzenlenecek olan programa davet etti.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar