GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Tarım Fuarı ödül kazandırdı

29 Aralık 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

ioiio478grrn32f2027Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından verilen Yılın Belediye Başkanı ödülüne layık görüldü.

Anamur 2.Tarım ve Gıda Fuarı ile Yerel Kalkınmaya Destek branşında yaklaşık 4 aylık oylama sonucu ödüle layık görülen Türe, törene katılamadı. Türe adına Kayseri Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi’nde Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul ve Belediye Basın Sorumlusu Muhammed İbrahim Arıkan ödülü aldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tuğrul burada yaptığı konuşmada ödül törenine katılanlara Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin ve Anamurluların selamını iletti. Tuğrul sahneye çıkarken sahneye Anamur Muzu kasaları çıkarıldı ve sergilendi.

Tuğrul, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin gayreti ile bu yıl ikincisi düzenlenen ve Türkiye’deki ilçe fuarlarından en büyüğü olan, 4 gün süren, toplamda 35 bin kişinin ziyaret ettiği, 100′ü aşkın ulusal ve uluslararası firmanın katıldığı Anamur 2.Tarım ve Gıda Fuarı’nı tanıttı.

Yerel Yönetimler alanında Türkiye’nin en önemli kuruluşlarından biri olan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından organize edilen ödül törenini yaklaşık 1000 kişi izledi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe daha önce de 2 kez Yılın Belediye Başkanı, 1 kez Yılın Spor Adamı, 1 Kez Çevreci Belediye Başkanı Ödülüne layık görülmüştü.ioiio478grrn32f2026

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar