GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

MEYAD genel kurul yaptı

15 Aralık 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

sysy44478003Mersin Yazarlar Derneği 4. Olağan Genel Kurul Toplantısını yaptı. Anamurlu üyeler Çınar Arıkan ve Kazım Kılınç’nda katıldığı seçime  Mersin Yazarlar Derneği (MEYAD) Başkanı Rüştü Aydın ‘ın başkanlığında  tek liste ile seçim yapıldı.Toplantıya katılan tüm üyelerin oylarıyla Rüştü Aydın ve listesi  yeniden seçilerek güven tazeledi.

Dernek binasında yapılan genel kurul toplantısının açılışını Başkan Rüştü Aydın yaptı. Aydın, “İki yıla yakındır yaptığım başkanlık döneminde güzel hizmetler yaptık.Gelecek yıllarda da Mersin Yazarlar Derneği’ne yakışan daha güzel hizmetler  yapacağız. Bu dönemde destek veren yönetim kurulu üyeleri ile dernek üyelerine teşekkür ederiz.Bu toplantı vesilesiyle  Mersin’deki tüm yazarları dernek çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

Genel kurulda yapılan seçimde, Rüştü Aydın başkanlığında seçilirken, Yönetim Kurulu, Çınar Arıkan, Yaşar Yılmaz, Şah İsmail Ateş, Mustafa Yaşar, Ali Gülmez ve Mine Bahçeci?den oluştu.

Dernek Başkanı Rüştü Aydın, kapanış konuşmasında kendisine duyulan güvenden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti. Daha sonra yoğrulan çiğköfte ikramı akabinde dernek üyesi şairlerin okuduğu sazlı sözlü şiirler ile seçim sona erdi.sysy44478001sysy44478002sysy44478004

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar