Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

TEOG 1. si ödüllendirildi.

27 Ağustos 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Mersin TEOG 1. si  Bozyazı Gazi Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi olan Süleyman Topukçu ödüllendirildi.

Mersin genelinde yapılan TEOG sınavında 1 olan Bozyazı Gazi Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Süleyman Topukçu?nun başarısını Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız diz üstü bilgisayarla ödüllendirdi.

Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, TEOG birinci ve ikinci dönem sınavında toplam 240 sorunun tamamına doğru cevap vererek Mersin ve Bozyazı birincisi olan Süleyman Topukcu’ya başarısının ödülü olarak diz üstü bilgisayar hediye etti.

Topukçu, ödülünü almak için Kaymakamlığa anne ve babasıyla geldi.

Ödül töreninde konuşan Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, Bozyazı?lı bir öğrencinin TEOG sınavlarında il ve ilçe birincisi olmasının övgüye değer olduğunu, bundan dolayı öğrenciyi ve ailesini tebrik ettiğini söyledi. Süleyman Topukçu’nun başarısının tüm öğrenci arkadaşlarına örnek teşkil etmesi amacıyla ödüllendirme yapmayı uygun bulduklarını söyleyen Yıldız, “Öğrencimiz her iki dönemde de TEOG da sıfır hata yaparak il ve ilçe birincisi olmuştur. Öğrencimize ve başarısında emeği olan okul idaresine, öğretmenlere ve öğrencimizin ailesine teşekkür ederim. Öğrencimizin başarılarının devamını dilerim” dedi. Yıldız, Topukçuya derslerin dışında kitap okumasını da tavsiye etti.

Tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan aile  ”Çocuğumuzun başarısından dolayı onurlandık. Kaymakamlık tarafından ödüllendirilmesi bizim için ayrı bir mutluluk. Kaymakam beye sonsuz teşekkür ediyoruz. Başarıda büyük emeği olan okul idaresi ve öğretmenlerine de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Topukçu?nun Ankara Fen lisesini kazandığı ve buraya kayıt yaptıracağı edinilen bilgiler arasında.

haber00112haber0025

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar