Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Haziran ayı Meclis toplantısı yapıldı

04 Haziran 2015

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediyesi Meclisi, Haziran toplantısını Belediye Başkanı Mehmet Türe başkanlığında yaptı.

Toplantıda İmar Komisyonuna meclis kararı ile havale edilen Anamur Bakanlık Muhabere Bürosunun yazısına istinaden Anamur Yalıevleri Mahallesi 960 ada 39 no lu 17875 metrekare yüzölçümlü parsel mülkiyeti hazineye ait arazinin Adliye Binası yapımı konusu meclisce görüşülerek İmar Komisyonunun Başsavcılıkla arazi araştırmasına devam etmesi oy birliği ile kabul edildi.

Bölgesel Amatör Lige çıkan ve önümüzdeki sezon 3. Lige çıkmayı hedefleyen Anamur Belediyespor için ilçemizdeki tüm seralardan 1 dönüm başına 1 dal muz bağışı konusunda tavsiye kararı alındı.

Belediye uhdesinde bulunan ihaleyle kiraya verilen çay ocağı işletmecisinin işi bırakmasından dolayı, çay ocağı işletmesi işinin, 5216 kanunun 26. maddesine göre Belediyenin Şirketi Anamur Turizm İnşaat Tarım ve Temizlik Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi?ne verilmesi, süre ve ücretlerinin belirlenmesi hususu oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi

Anamur Belediyespor kulübünün bu sene hedef olarak koymuş olduğu 3. Lige yükselmesine katkıda bulunmak üzere 6360 sayılı yasanın 4. maddesi c bendine göre bir önceki yılın genel bütçe vergi gelirlerinden belediyeye tahakkuk eden miktarın binde on ikisinin aktarılması hususu oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonu?na havale edildi.

Toplantı, dilek ve temenniler bölümü ile son buldu.

haber0014

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar