Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı yapıldı.

03 Aralık 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıda gündemdeki maddeler ele alındı.

Belediye Başkanı Mehmet Türe başkanlığında yapılan toplantıda, gündemdeki maddelerin çoğunluğu komisyona havale edildi. Önceki toplantılarda imar komisyona havale edilen maddeler  görüşülerek sonuçlandırıldı. Gündemin 6. maddesinde yer alan Sera yapılarıyla ilgili karar ve  gündemin 13. maddesinde yer alan Belediye encümenine yetki konuları da sonuçlandırıldı.

YENİ SERA YAPACAKLAR DİKKAT;

6. maddede yer alan “Sera yapıları ile ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün 11 Ağustos 2014/007472 sayılı yazısı” görüşüldü.  Konu daha önceki oturumda havale edildiği imar komisyonun dan geldiği gibi kabul edildi. Alınan bu karara göre; “İmarlı alanlarda sera yapacaklar yoldan 5 m komşu parselden 3 m çekerek yapacaklar. İmarsız alanlarda sera yapacaklar; yoldan 3 m komşu tarladan 2 m çekerek sera yapabilecekler.

Gündemin 13. maddesinde bulunan Göktaş mahallesinde bulunan 743 ada 2 parsele Düğün-Konferans salonu vb. tesisler yapılacak inşaatın kat karşılığı verilmesi konusunda Belediye encümenine yetki verilmesi konusu oy birliğiyle kabul edildi.

Meclis, komisyona havale edilen maddeleri görüşmek üzere 05 Aralık 2014 Cuma günü tekrar toplanacak.

haber0011haber002

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar