Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Görevden alındığını basından öğrendi.

24 Eylül 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

MHP kadın kolları başkanı Alime Yiğit, “Görevden alındığımı basından öğrendim”

Görevden alınan MHP kadın kolları Başkanı Alime Yiğit’in konuyla ilgili basına yaptığı yazılı açıklama şöyle;

MHP İlçe Başkanlığınca görevinden alınan MHP Kadın kolları Başkanı Alime Yiğit, görevden alınışını yerel basında çıkan haberlerden öğrendiğini ve görevden alınma şeklinin kendisini derinden yaraladığını söyledi.

MHP İlçe Başkanının, hem de belediye başkanının hırslarına yenik düştüklerini bu nedenle de vefa duygularını her geçen gün kaybettiklerini ifade eden Yiğit, her iki başkanında partililerine karşı ördükleri duvarların aşılamadığını söyledi.

Kendisinin hiçbir siyasi beklenti içinde olmadığını ve ne belediye başkanından nede parti başkanından, partilileri dışında iş yada başka hiçbir talebi olmadığını da belirten Yiğit, partilileriyle hiçbir sorun yaşamadığını ifade ederek ?   İlçe teşkilat başkan ve yöneticileri başta olmak üzere, şimdiye kadar hiçbir partilimle en küçük bir sorun yaşamadım. Bundan sonra da yaşamayacağımı umut ediyorum? şeklinde konuştu.

Yerel seçimlerde Anamur merkezinde ve dağ köylerinde yaptıkları çalışmalarla seçimlerden zaferle çıkılmasında pay sahibi olan Alime Yiğit görevden alınmasıyla ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında, Partisinin ilçe başkanı ve Belediye başkanına eleştirilerde bulundu.

Yiğit açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

?17 yaşımdan bu yana aktif olarak çalıştığım partimde,  sosyal ve kültürel çalışmalarda ve seçim çalışmalarında varlıklarını hiçbir zaman göremediğim kişiler tarafından yönetilmesi şahsımı olduğu kadar, birçok dava arkadaşımı, büyüğümü ve ülkücü gençleri içten yaralamaktadır.

MHP kadın kollarında yalnız ben değil, yüzlerce MHP?li dava arkadaşımla canla başla çalışmalar yaptık. Görevden alınmamla ilgili bana hiçbir tebligat yapılmadığı gibi görevden alınışımı yerel basın ve internetlerindeki haberlerden örgendim. Bu beni fazlasıyla üzdü.? dedi.

Alime Yigit ? Bir taraftan görevden alıyorlar, diğer taraftan başarılı çalışmalar yaptığım için aynı gün teşekkür plaketi vermek istiyorlar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, demezler mi adama?  başarılı  çalışma  yaptığım  için adeta  cezalandırıldım,  her iki  başkanın  bu   davranışını dava  arkadaşlarımın  ve kamu oyunun takdirine bırakıyorum.,? dedi.

Görevden alınan MHP Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit ?Anamur?da yüzlerce kadın arkadaşımızla seçim çalışmalarında, sosyal ve kültürel çalışmalarda ve tüm etkinliklerinde yüksek katılım sağladık. Basın mensupları ile iyi diyalog içinde oldum. Partililerimizle uyum ve iş birliğini güçlendirdik, samimiyet ve fedakârca çalışmalarımızı sürdürdük, siyasette vefa olmadığını biliyordum ancak, bu kadar vefasızlığı her partilim gibi bende hak etmedim.

Bizler millet sevgisiyle yolumuza devam edeceğiz ve partimin başarısı ve güçlenmesi için ayni şekilde bize düşen görevimizi ve misyonumuzu devam ettireceğiz. Şimdiye kadar bizi destekleyen, sosyal ve kültürel çalışmalarımızda yanımızda olan MHP? li dava arkadaşlarımıza ve Anamur halkına teşekkürlerimi iletiyorum. Şunun bilinmesini isterim ki bundan önce olduğu gibi  bundan sonra da partim için kişisel olarak  çalışmalarım devam edecek ? dedi.

haber0012

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Aziz Saydam: Hayırlı olsun, inşallah partimizi en iyi şekilde temsil edip...
  • Mahmut Gazi ÖZSOY: Tebrikler
  • Gürdal Sümer: İyi Parti’deki bu gelişme diğer sağ partilere de örnek...
  • Şeref Koz: İnsanların ilgisi çok yoğundu. Yazarlarımız da dolu doluydu....
  • Şeref Koz: Güzel bir etkinlikti. İlgi yoğundu. Kutluyorum. Okuru bol olsun.
  • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
  • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın