Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Emniyet, üniversite öğrencileriyle yemekte buluştu…

12 Ocak 2014

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

dsc_0094Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ve Mersin Üniversitesi Anamur Meslek Yüksekokulu işbirliği ile öğrencilerin huzur ve güvenliğinin sağlanması, diyaloğun arttırılması amacıyla ?Tanışalım Kaynaşalım Projesi? başlatıldı.

Programda, öğrenciler adına konuşma yapan Süleyman Limoncu, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Başpolis Adnan Yunt ise projenin Anamur Meslek Yüksekokulu?na yeni kayıt yaptıran öğrencilerle tanışmak, kaynaşmak ve diyaloğun arttırılması amacıyla gerçekleştirildiğini söyledi. Anamur Meslek Yüksekokulu Müdürü Akif Altınbıçak da görev süresi içinde emniyet ile iyi diyaloglar kurduğunu ve bunun sonucunda öğrencilerin huzur içinde eğitimlerini sürdürdüklerini belirterek, şunları söyledi:

?Yüksekokul ilçeler açısından çok önemli bir kurum. Sadece eğitim öğretim anlamında değil, kentin gelişmesi ve örnek olması açısından, kenti ileri taşıması açısından çok önemli görevleri olduğunu düşünüyorum. Bunun ülkemizde çok güzel örnekleri var. Eskişehir gibi, Kütahya gibi. Buralarda illeri geliştirdi üniversiteler. Pek çok ilçenin gelişimine de katkısı oldu.

Yüksekokulun faaliyetleri esnasında en çok ilişkide bulunduğu kurum emniyet. Öğrencilerimizin güvenliği için onlarla beraber hareket ediyoruz. Birçok projede yer alıyoruz. Öğrencilerimizin rahatı ve huzuru için birçok konuyu görüşüyoruz, işbirliği yapıyoruz. Okulumuz geliştikçe bu işbirliği de artacaktır.

İnşallah bu huzurlu ortamda eğitim öğretiminizi tamamlarsınız. Yemeğin organize edilmesine emeği geçenlere teşekkür ederim.”

Yemekte, polis memuru Hasan Aras, sanatçı Ali Koyu, Şafak Küçükderya ve grubu, Polis memuru Zülgarin Aslan ve üniversite öğrencisi Cihat Arslan müzik dinletisi sundular.

Yemeğe Kaymakam Cengiz Cantürk, Belediye Başkanı Mehmet Türe, Emniyet Müdürü Murat Üngör, emniyet amirleri ve polisler, üniversite görevlileri ve öğrenciler katıldı. dsc_0096dsc_0109dsc_0081dsc_0098dsc_0104dsc_0108dsc_0115dsc_0084dsc_0086dsc_0088dsc_0090dsc_0111

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar