GÜNDEM-YAŞAM, SPOR Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Doluoğlu: “Ören Belediyespor’u yaşatacağız”

28 Kasım 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

blxetlwtww006Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu, belediyenin kapanmasına rağmen Mersin 2. Amatör Ligi’nde mücadele eden Ören Belediyespor’u yaşatacaklarını söyledi.

Kulüp Başkanı Doluoğlu, Dutaltı restaurantta düzenlediği basın toplantısında, 2012 yılında 3 bin lira ödeyerek Silifke Kağıt Spor kulübünü satın aldıklarını ve Ören Belediyespor olarak adını değiştirdiklerini söyledi.

Takımın Teknik Direktörlüğü’ne Fatih Uygur’u getirerek bu yıl içerisinde Mersin 2. Amatör Ligi’ne katıldıklarını belirten Doluoğlu, “Son maçımızı kaybederek grubumuzu ikinci bitirdik ve bir üst lige çıkamadık. Ayrıca genç oyuncularımızın oynaması için 15 yaş altı ligine girdik ve beldemizi başarıyla temsil ediyoruz. 43 lisanslı sporcumuzun bulunduğunu kulübümüz şu ana kadar başarılı oldu. Bu başarıyı devam ettirerek üst liglere tırmanmak istiyoruz” dedi.

Kulüp giderlerinin karşılanmasında yöneticilerin önemli katkılar yaptığını ifade eden Doluoğlu, “2012-2013 yılı bütçemiz 16 bin 500 lira idi. Bu paranın 14 bin lirasını federasyona harç olarak ödedik. Bu kaynağın sağlanmasına katkı yapan yönetici arkadaşlarıma teşekkür ederim” diye konuştu.

Doluoğlu, belediyenin kapanacağını ancak kulübün yaşaması için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi. Doluoğlu, daha sonra katkılarından dolayı yöneticiler Haydar Kılıç, Mehmet Çıtırkı, Ahmet Sak, Ferhan Aslan, Mustafa Torunoğlu, Erol Avşar ve Teknik Direktör Fatih Uygur’a plaket takdim etti. Yönetciler de Başkan Doluoğlu’na hizmetleri için plaket verdi.

Yönetimdeki tek bayan olan Sakine Kuz da oğlunun kulüpte futbol oynadığını belirterek, “Oğlumu takip etmek amacıyla maçlara gitmeye başladım. Futbolun sporun içinde olmak güzel bir duygu. Yönetici olarak da kulübe hizmet etmekten onur duyuyorum” dedi.blxetlwtww007blxetlwtww008blxetlwtww009blxetlwtww010blxetlwtww011blxetlwtww012blxetlwtww013blxetlwtww014blxetlwtww015

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Gürdal Sümer: İyi Parti’deki bu gelişme diğer sağ partilere de örnek...
  • Şeref Koz: İnsanların ilgisi çok yoğundu. Yazarlarımız da dolu doluydu....
  • Şeref Koz: Güzel bir etkinlikti. İlgi yoğundu. Kutluyorum. Okuru bol olsun.
  • Gürdal Sümer: Övgü dolu sözlerinize çok teşekkür ederim Hikmet Bey. Turist...
  • Hikmet ÜNLÜ: Bu ikinci yazınız, yaşamış olduğumuz aynı dönemleri...
  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
  • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
  • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!