Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Dr. Murat Gülener başhekim oldu

28 Kasım 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

blxetlwtww004Kamu Hastane Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından, Bozyazı Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine Uzman Dr. Murat Gülener atandı.

Bir süredir vekaleten Bozyazı Devlet Hastanesi’nin Başhekimliği görevini yürüten Anamur Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Meltem Güven’den görevi teslim alan Uzman Dr. Murat Gülener, 12 yıldır bu bölgede çalıştığını, bölge insanını tanıdığını, nasıl hizmet almak istediklerini bildiğini ve bunun kendisi için avantaj olduğunu söyledi.

Sağlık hizmetlerini bir adım daha ileriye götürme gayreti içerisinde olacağını belirten Gülener, “Hastane olarak amacımız vatandaşımıza kaliteli hizmet vermek olacaktır. Hastaların yerinde hizmet alabilmeleri için gerekli düzenlemeleri yapılacaktır. Eksik kadroları da kısa süre içerisinde tamamlamak için çalışma yapacağız. Ayrıca ek diş binası yaparak hastanemizde olan yoğunluğu azaltacak ve hastalarımızın konfor içinde sağlık hizmeti almalarını sağlayacağız. Evde bakım hizmetleri birimimizi daha etkin çalıştırabilmek amacıyla araç kiralama yoluna gidiceğiz. Bu sayede hastaneye gelme imkanı bulunmayan hastalarımıza biz gideceğiz. Bozyazı halkının sağlıklı olması ve sağlıklı kalması için buradayız” dedi.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar