Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Vakıfbank Atatürk Ortaokulu?nda mezuniyet

01 Haziran 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Vakıfbank Atatürk Ortaokulu?nda sanat, kültür ve mezuniyet şenliği düzenlendi

Okul Müdürü Mustafa Cengiz, şenliğin açılışında yaptığı konuşmada, öğrencileri ve ailelerini kutlayarak, şunları söyledi:

?Emanet olarak aldığımız değerli evlatlarınızı bir ebeveyn olarak bütün idarecilerim, öğretmenlerim personelim ile hizmet ederek onların daha kendinden emin, ne istediğini bilen, hedefleri için cesaretle hareket eden bilgili, görgülü, yaşamayı seven, yaşatmayı görev bilen, sevgi dolu bireyler olarak sizlere büyük bir mutluluk ve heyecanla tekrar takdim ediyoruz. Öğrencilerime yaklaşan SBS?de başarılar diler, onlara olan desteklerinizin devamını temenni ederim.

Öğrencilere de seslenen Cengiz, ?Her mezuniyet bir başka basamağın başlangıcıdır. Gelecekte bizleri, ailelerinizi ve okulunuzu en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum. Sizlerden dürüst, adil ve iyi birer insan olmanızı istiyorum? diye konuştu.

Daha sonra okul birincisi Sedef Melisa Atmaca, yaş kütüğüne birincilik nişanını çaktı.

Belediye Başkanı Mehmet Türe?ye okula yaptığı katkılar nedeniyle plaket verilirken, okulda başarı sıralamasında ve çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere, okul takımlarına ve sosyal etkinliklere destek veren velilere teşekkür belgesi verildi.

Etkinlik, step gösterisi, öğrencilerin sunduğu çeşitli gösteriler ve konserlerle sona erdi.

vb001vb003vb004vb005vb006vb007

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar