GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

TÜRKAV’dan Anneler Günü kutlaması

05 Mayıs 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

pic23vft002TÜRKAV Anamur Şubesi, Anneler Günü kutlama yemeği düzenledi.

Şube Başkanı Veli Savcı, yemekte yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

?İçinde bulunduğumuz bu toplumu düzenleyen, yöneten, eğiten sizlere büyük görevler düşmektedir. Özellikle toplumun devamını sağlayan gençliğin yetiştirilmesinde, onların topluma faydalı bireyler olmasında sizlerin emeği büyüktür. Öyleyse onların hem maddi hem da manevi dünyalarını iyi kurmalıyız. İki dünyası da iyi yapılmış bir toplum da çimentosu çalınmamış bina gibidir. Mayası sağlam, kimlikli bir toplumun ayakta kalma ömrü daha da uzundur. Bunda sizlerin yüklendiği sorumluluk takdire değerdir.?

Vakfın çalışmaları hakkında bilgi de veren Savcı, öğretmen Esra Öğür?e etkinliklere yaptığı katkı dolayısıyla plaket verdi.

Yemeğe vakıf yöneticileri Salim Kutlu, Mahmut Kara, Mehmet Gümüş, Hayri Kılınç, Ali Balcı, Alaaddin İmdat ve Serkan Başkal da katıldı. Vakıf tarafından yemeğe katılan davetlilere Anneler Günü hediyesi verilirken, MHP Kadın Kolları da gül dağıttı.

Yemek, Gültekin Uzun?un çaldığı müzikler eşliğinde eğlence ile sona erdi.pic23vft019pic23vft012pic23vft013pic23vft020pic23vft001pic23vft024pic23vft021pic23vft022pic23vft023

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar