GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Emekli astsubaylar yemekte buluştu

29 Mart 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

pqk0xf5-t66001Anamur’da yaşayan Emekli Astsubaylar, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Anamur Şubesi?nin Ünlüselek Restaurantta düzenlediği dayanışma ve kaynaşma yemeğinde  bir araya geldiler.
Yemeğe, TEMAD Anamur Şube Başkanı Yaşar Gedik, yönetim kurulu üyeleri ve Anamur’da yaşayan emekli astsubaylar aileleri ile birlikte katıldılar.
Şube Başkanı Yaşar Gedik, yemekte yaptığı konuşmada, TEMAD’ın sivil toplum yararına çalışan bir dernek olduğunu ve Anamur’da yaşayan emekli meslektaşlarını bir araya getiren, onların sosyal, kültürel ve top-lumsal hayatla maddi ve manevi olarak kaynaşmalarını sağlayan bir misyon üstlendiğini be-lirterek, şunları söyledi:
?Ses getiren güçlü bir Sivil Toplum Örgütü olabilmek için, 2002 yılında kurulan TEMAD temsilci-liği, kurulduğu günden bu yana görev yapan değerli büyüklerimizin çalışmalarını daha üst seviyelere taşımada, derneğe katılım büyük önem arz etmektedir. Katılımınız için teşekkür eder, yakın zamanda böyle bir toplantıda yine birlikte olmayı temenni ediyorum.?
Gedik, yemeğe davetli olup mazereti nedeniyle katılamayan Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin gönderdiği mesajı da katılımcılarla paylaştı. Yemek, müzikli eğlence ile sona erdi.

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. abdullah aydın Yorumu:

    Emekli astsubaylar günü dolayısıyla cumhuriyet meydanında yapılan etkinliği dün gibi anımsıyorum.Bu yemekte ayrı bir birliktelik. Örgütlülüğünüzü kutluyorum.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar