Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Şekerbank ve ANTSO protokol imzaladı

06 Mart 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

134ryqplz5-004Şekerbank Anamur Şubesi, Anamur?daki meslek odaları ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı.
Şekerbank Anamur Şube Müdürü Füsun Gök, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası?ndaki (ANTSO) imza töreninde yaptığı açıklamada, Şekerbank’ın 60′ıncı kuruluşu yılı boyunca, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında her ayın 15′ini “Esnafın Günü” ilan ettiklerini belirterek, “Esnafımızın kapısı hep açık kalsın diye tüm kamuoyuna bir çağrıda bulunuyoruz. Her ayın 15′inde mahallenizin esnafından alışveriş yapın, diyoruz” dedi.
Esnafa fayda sağlayacak birçok işbirliği, proje, ürün ve hizmeti kapsayan “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile tüketicileri her ayın 15′inde esnaftan alışveriş yapmaya yönlendirilerek esnafın iş hacminin artmasını amaçladıklarını belirten Gök, şunları söyledi:
?Böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor. Kamu, STK ve tüketicileri esnafla buluşturan bir platform özeliği taşıyor. Proje, “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, siz de yarın mahalle esnafınızdan alışveriş yapın, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladı.?
Her ayın 15′inde tüketicilerin esnaftan alışveriş yapmasına yönelik Şekerbank’ın 60′ıncı kuruluş yılı boyunca birçok saha aktivitesi ve kampanyaların düzenleneceğini ifade eden Füsun Gök, platformun esnafın işlerini kolaylaştıracak, onların rekabetsel avantajlarını artıracak ve onları teknolojiye, değişime açacak yeni ürünler sunağını ve banka olarak, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ile esnafın uluslararası standartta hizmet verebilmesi için farklı projeler de geliştireceklerini kaydetti.
“Her ayın 15′ini Türkiye Çapında ‘Esnafın günü’ ilan ediyoruz” diyen Gök, ?Yıl boyunca bütün enerjimizle, saha ekiplerimizle bu misyonu yerine getirerek, esnafımızı ve ülkemiz ekonomisini destekleyeceğiz” diye konuştu.
ANTSO Başkanı Abdülkerim Çilingir de platforma katılarak yapılacak organizasyonlar ve etkinliklere destek vereceklerini kaydetti. Şekerbank, aynı protokolü Esnaf Sanatkârlar Odası ve Şoförler Otomobilciler Odası ile de imzaladı.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar

  • Tedora Vohs: Of be Gürdal, yine döktürmüssün canim kardesim. Gülnarda...
  • Mehmet Aydın: Anamur ve kendim adına teşekkürler;emeğiniz e sağlık hocam.
  • Ayşe Derya Seymen: Harika babacığım.. Emeğine yüreğine sağlık, iyi ki varsın
  • Hüseyin Sezer: Kalemine sağlık çocukluğumuza götürdün teşekkürler
  • Adil Demir: Süper,zamanda yolculuk yaptım.Ellerine ve hafızana sağlık abi!
  • Gürdal Sümer: Temiz çevre ve sıfır atık konusunda duyarlı olunması çağdaş...
  • Müjdat NUHUT: Eline, beynine, emeğine sağlık.Çok güzel bir belgesel...
  • Ayşe Derya Seymen: Emeğine yüreğine sağlık babacığım Harika bir yazı olmuş..
  • Mehmet Kemal: İyi adamdı, mekanı cennet olsun
  • Resul Baltacı: 05427359149 ararmisin