Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Muzlu kavşak sinyalizasyonu yenilendi.

25 Şubat 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Yıldırım düşmesi sonucu kullanılmaz hale gelen, muzlu kavşak sinyalizasyonu yenilendi.
Anamur?da yoğun trafik akışının bulunduğu Muzlu kavşakta meydana gelen sinyalizasyon arızası Anamur Belediyesi zabıta Müdürlüğü tarafından giderildi. 
Anamur Belediyesi konu ile ilgili görüşmeler yaparak Muzlu Kavşakta, yıldırım düşmesi sonucu kullanılmaz hale gelen sinyalizasyon sistemi arızasının hemen giderilmesi yönünde çalışma başlattı. Yenileme çalışmasıyla birlikte yaklaşık 10 yıllık sinyalizasyon sistemi de güncellenmiş oldu.
Zabıta Müdürü Kılıç Aslan Oğuz, ?Geçtiğimiz Pazar gecesi meydana gelen sinyalizasyon arızası ile ilgili olarak ekiplerimiz hemen harekete geçerek, geçici sinyalizasyon sistemi devreye sokuldu ve Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü?ne bilgi verildi. Birimimiz, Elektronik Destek Ünitelerinin siparişini vererek arızalı sisteminin yerine yenisini taktı. Büyük bir hızla yenilenen sinyalizasyon sisteminin devreye soktuk, ardından Trafik Şube Ekipleri?ne yeniden düzenlendiğini bilgisini de verdik. Vatandaşlarımızın trafik, dolayısıyla can güvenliği bizim için her şeyden önce gelir? dedi.y-haberler006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar