Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Akdeniz İlköğretim’de karne heyecanı

25 Ocak 2013

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Akdeniz İlköğretim Okulu?nda karne heyecanı yaşandı.

Okul Müdürü Kazım Kılınç, karne töreninde yaptığı konuşmada, karnenin bir dönemin sonucu olduğunu belirterek, düşük notlu karneye tepki göstermenin ve çocukları suçlayıcı yaklaşımların kişilik gelişimini olumsuz etkileyebileceğini söyledi.

Kılınç, karne notları düşük öğrencilerin anne babalarının birlikte bir durum değerlendirmesi yaparak başarısız derslerin telafisi için yapılabilecekleri tartışmalarını isteyerek ?Çözüme giden yol iyi bir planlama ile belirlenerek öğrencinin hem derse zaman ayırıp eksiklerini gidermesi hem de ikinci yarıyıl için güç toplamasını sağlayacak aktiviteler yapılmalıdır? dedi.

Kılınç, başarılı bir yarıyılı geride bıraktıklarını ifade ederek, öğretmenlere de teşekkür etti.

Daha sonra öğretmenler öğrencilere karnelerini verdi. Okul Müdürü Kazım Kılınç, 3-B sınıfı öğrencileri ile de kısa süre bir araya gelerek bazılarına karnelerini verdi. Sınıf öğretmeni Nihat Varlı?ya teşekkür etti.1ypxcjlyz5023

1ypxcjlyz50241ypxcjlyz50251ypxcjlyz50261ypxcjlyz50271ypxcjlyz5028

Yapılan Yorumlar:2 Adet

  1. Kazım KILINÇ Yorumu:

    Çok çok başarılı bir dönem geçirdik.Eğitimin olmazsa olmazı özverili öğretmenlerimize,çok çalışarak işimizi kolaylaştıran güzel öğrencilerimize,okulumuzu her zaman destekleyen değerli velilerimize ve tüm okul çalışanlarına teşekkürlerimle..Hepimiz tatili hakettik.Kazım KILINÇ

  2. Kemal AKDENİZ Yorumu:

    Her şeyi ile güzel bir okul,özel ilkokul kqlitesinde.Öğrencisi öğretmenini ve okulunu seviyor,öğretmenler öğrencilerine çok değer veriyor.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar