Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur?da Türk musikisi konseri

22 Aralık 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

tm003Anamur Türk Musikisi Yaşatma Derneği kış konseri düzenledi.
Dernek Başanı Şener Gökmen, belediye meclis salonundaki etkinliğin açılışında yaptığı konuşmada, 1997 yılında derneği kuran Ahmet Keske?yi anarak, ?Kendisini rahmetle anıyorum. Bize verdiğiniz destek ve konserimize teşrif ettiğiniz için teşekkür ederim. Amacımız Türk Sanat Müziği?ni gençlere sevdirmek ve yaşatmaktır? dedi.
Konuşmanın ardından beraber ve solo şarkılar olmak üzere iki bölümden oluşan konser sunuldu. Şef Mehmet Ali Göktaş yönetimindeki konserde, solistler Şengün Yıldız, Şerife Müftüoğlu, Şerife Sema Turgay, Şefika Kan, Şerife Ercan, Nermin Doğan, Yüksel Doğan, Havva Dağdelen Baz, Şükran Vayvada, Beste Nurten Savaş, Ertan Alptekin, Macit Arız, Bahri Keske, Selami Aydın, Hacı Gürbüz, Tülin Gürbüz ve Adil Ünal sahne aldılar.
Sazlarda ise Şule Avcı, Sadise Seymen, Erhan Günal, Erdal Akkuş, Dursun Yağmur, Mümtaz Onat, Ziya Nazik, Şener Gökmen ve Ahmet Kaya görev aldı. Sanatçılar, beğeniyle dinlenerek alkışlandı.
Konseri Anamur Kaymakamı Cengiz Cantürk, Bozyazı Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Belediye Başkanı Mehmet Türe ile çok sayıda müziksever izledi.
tm001tm002

tm013tm0041tm005

tm006tm007tm008tm009tm010tm011tm012

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. Gokcin Yalçın Yorumu:

    Cok güzel ve başarılıydi. Bu Koro bu konserle zirve yaptı bence.herkese teşekkürler. Kutluyorum.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar