SPOR Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANTİSK Genel Kurulu yapıldı

21 Kasım 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü (ANTİSK), Anamur Belediyesi Toplantı salonunda Olağanüstü Genel Kurul yaparak önümüzdeki dönemin yeni yönetimini belirledi.
Genel Kurulda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Ali Balcı, görev süresince yaptığı hizmetleri anlattı ve önümüzdeki dönemle ilgili plan ve projelerden bahsetti.
Balcı, Anamur?a 4 adet tenis kortu ve yarı olimpik yüzme havuzu yapmayı planladıklarını belirterek, ?Özellikle Devlet organları ile Belediye Başkanı Mehmet Türe?nin desteklerine ihtiyacımız var. Kulübün Tescil işlemleri tamamlanmış olduğundan Belediyemizin arazi tahsisi konusunda yardımcı olacağına inanıyoruz. Arazi tahsisi ile birlikte tesisleri hızlı bir şekilde tamamlayarak Anamur?un ve hizmetine sunmak istiyoruz? dedi.
Balcı, ayrıca önümüzdeki dönemde Tenis branşı dışında dağcılık, trekking, su sporları ve motor sporlarını da kulüp bünyesine katacaklarını kaydetti.
Daha sonra yapılan seçimde yönetim kurulu üyeliklerine Ali Balcı, Kiraz Topçu, Şeyda Mutlay, Cengiz Deniz ve Suat Bozdoğan seçildi.58dlf4ml0003
58dlf4ml0005

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar