SAĞLIK Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Mersin Tabip Odası’ndan konferans

05 Kasım 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Mersin Tabip Odası, Anamur?daki üyelerinden Erhan Gökduman?ın organizatörlüğünde belediye salonunda konferans düzenledi.
Oda Başkanı Uzm. Dr. Galip Kırıcı, konferansın açılışında yaptığı konuşmasında, son dönemde artan sağlıkta şiddet olaylarına karşı acilen önlem alınması gerektiğini belirterek, siyasilerin vatandaşlarla sağlık çalışanlarını karşı karşıya getiren söylemlerden vazgeçmeleri gerektiğini söyledi.
Kırıcı, Tabip Odası?nın bugüne kadar elitlerin odası olarak algılandığını ifade ederek, Mersin Tabip Odası yönetimi olarak bu algıyı değiştirmek ve doktorlar arasındaki dayanışmayı arttırmak için yoğun çaba gösterdiklerini ifade etti. Kırıcı, katılımcıların sorularını da yanıtladı.
Ardından, Aile Hekimi Dr. Erhan Gökduman?ın moderatörlüğünde konferansa geçildi. Konferansta Prof. Dr. Gürbüz Polat, diyabet hastalığının tanısı ve tedavisinde dünyadaki gelişmelere anlatan bir sunum yaptı. Diğer konuşmacı Dr. Ömer Özkan Özdemir de sağlıkta dönüşüm ve Türk sağlık sisteminin bugünkü durumu ile ilgili bilgi verdi.
Konferansın ardından doktorlar hep birlikte akşam yemeği yedi.54yzkmlgplmf4003

54yzkmlgplmf400454yzkmlgplmf400154yzkmlgplmf400254yzkmlgplmf4005

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar