GÜNDEM-YAŞAM, SAĞLIK Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANAMED 2. yılını kutladı

09 Ekim 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur’un ilk ve tek özel hastanesi “Özel Anamur Medikal Hastanesi” (ANAMED) kuruluşunun 2. yıldönümünde mevlit okuttu.
Merkez Camisi’nde öğle namazından önce okutulan mevlidin ardından hastanede düzenlenen basın toplantısıyla verilen hizmetler ve yapılan yenilikler anlatıldı.
Özel ANAMED Halkla İlişkiler Müdürü Neşe Kayardı, toplantıda yaptığı açıklamada, Anamur halkının kendilerine duyduğu güven ve gösterdiği ilgiye teşekkür ederek, ?Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Son olarak acil serivisimizi genişleterek acil servis hizmetlerimizin kalitesini arttırdık? dedi.
Kayardı, Özel ANAMED Hastanesi?ne destek verenlere de teşekkür ederek, ?Bize güvendiler biz de bu güvene layık olmak için elimizden geleni yaptık. Fakat maalesef tüm başarılarımıza rağmen bizi eleştiren ve asılsız dedikodu çıkartan bir kesim de vardı. Önceleri bu asılsız dedikodulara üzülüyorduk ancak bu dedikodulara en güzel cevap ikinci yılımızı geride bırakırken yaptığımız başarılı çalışmalar oldu” diye konuştu.
Başhekim Cüneyt Kavak da 2 yılda 220 bin muayene gerçekleştirdiklerini belirterek, ?Bu rakam, Anamur nüfusunun 6 katından fazla bir rakam. Biz Anamur’a bir eser yarattık. Bir eser yaratmak gerçekten mükemmel bir şeymiş, tıpkı bir bebeği büyütmek gibi. Çalışma arkadaşlarımızla beraber bir ekip olduk ve çok başarılı işlere imza attık? diye konuştu.
Kavak, her geçen gün donanım ve kadroyu genişlettiklerini ifade ederek, şöyle devam etti:
?2 yılda toplam 6 bin 400 ameliyat gerçekletirdik. Katarakt, bacak uzatma, diz protez, kalça protez gibi sayısız başarılı ameliyata imza attık. Ayrıca şu ana kadar 805 bebeğimiz oldu. Her geçen gün artan hasta sayımıza daha iyi hizmet verebilmek için kadrolarımızı genişlettik. Çocuk, ortopedi, dahiliye, kardiyoloji branşlarımızda 2 uzman hekimle hizmet vermekteyiz. Yatak sayımıza 30 yatak daha ilave ettik. Yeni üniteler kurduk, var olan ünitelerimizi genişlettik. Ftr ünitemizi üç katına çıkardık. Böbrek taşı kırma, lazer operasyon ünitesi, topuk dikeni kırma ünitesi kurduk. Mersin, Antalya, Ankara gibi büyük şehirlerdeki hastanelerle donanımımız aynı kalitede. Hatta bir çoğundan çok daha avantajlı hizmet vermekteyiz. Bu avantajlarımızın başında fiyat politikamız gelmektedir.?
Yıl sonuna kadar çocuk hastalıkları, genel cerrahi, beyin cerrahi, nöroloji branşlarından fark ücreti alınmayacağını da belirten Kavak, “Bu güne kadar desteklerini esirgemeyen tüm bölge halkına Özel ANAMED Hastanesi olarak teşekkür ederiz? diye konuştu.54yz2a5j64008

54yz2a5j64009

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. yıldıray Yorumu:

    Devlet hastanesinden farki ne napmislarda kutlama yapiyorlar

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar