GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Her pazartesi sahil temizliği yapılacak

30 Temmuz 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Çevre İnisiyatifi, ?Doğaya ve Yaşama Hep Beraber Sahip Çıkalım!? sloganıyla her pazartesi sahil temizliği yapacak.
İnisiyatifin facebook sayfasında da yayınlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:
?Anamur Çevre İnisiyatifi olarak Orta Akdeniz’in en güzel sahillerinden biri olan Anamur sahilinin yanlış çevre ve kentleşme politikaları ile her geçen gün geri dönüşü olmaksızın yok edilmesine göz yummak istemiyoruz. İlçe sınırları içinde doğa ve yaban hayatı göz ardı edilerek gerçekleştirilen yapılaşmaya, tabiat ve kültürel varlıkların yok edilmesine karşı durmak için örgütlü bir mücadele içinde olmamız gerektiğine inanıyor ve tüm doğa severleri bizimle birlikte mücadele etmeye çağırıyoruz.
İlçemizin sorunlarının her geçen gün artmakta olduğunun ve ivedi ola-rak sorunlarla mücadele edilmesi gerektiğinin farkındayız.
Öncelikli olarak Dragon Parkı ve Caretta Caretta yumurtlama alanı olan Dragon Sahili’nin temizlenmesini amaçlıyoruz. Caretta Caretta yumurtlama alanı olan plajı 26 Temmuz 2012 tarihinde temizledik ve her hafta Pazartesi günleri saat 08:30′da tüm doğa severleri Dragon Sahili’ni bizimle temizlemeye bekliyoruz.?rlsiuxyl005

Yapılan Yorumlar:2 Adet

  1. Ela Goncagül Yorumu:

    Harikasınız gönlüm sizinle …

  2. yıldıray Yorumu:

    bu iş gönüllülerin temizlemesiyle olmaz çöpü heryere bırakan hayvanlar insan olmalı biraz

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar