GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

ANAMED’de sünnet şöleni düzenlendi

25 Haziran 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Özel ANAMED Hastanesi’nde sünnet şöleni düzenlendi.
Anamur Kaymakamlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü, Müftülük, Anamur Belediyesi ve ANAMED Hastanesi işbirliği ile hastane bahçesinde düzenlenen şölen, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.
Kaymakam Cemil Aksak, törende yaptığı konuşmada, ANAMED Hastanesi’nin isminin Özel kelimesi ile başladığını belirterek, “Ama ben özel demek istemiyorum. Çünkü bu hastane, yönetiminin ve personelinin olumlu davranışları ile kamu hastanesi gibi çalışıyor ve vatandaşların beğenisini kazanıyor. Bütün sosyal projelerde de yer alarak Anamur’da kendine iyi bir yer edinmiştir” dedi.
Sünnet olacak çocuklara da sağlık dileyen Aksak, “Ailelerimizin çocuklarının mürüvvetlerini de görmelerini dilerim” diye konuştu. Aksak, bundan sonraki sosyal projenin toplu nikah töreni olması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Belediye Başkanı Mehmet Türe de ANAMED Hastanesi’nin kısa sürede Anamur halkı tarafından benimsendiğini ve sosyal projeler düzenleyerek halkla bütünleştiğini ifade ederek, “Kendilerini kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Biz de belediye olarak her zaman destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz” dedi.
ANAMED Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Neşe Kayardı ve Başhekim Cüneyt Kavak da konuşmalarında hastanenin gelişimini ve yapılan yenilikleri aktararak, organizasyonun düzenlenmesine katkı yapanlara teşekkür ettiler.
Dua edilmesinin ardından belediye tarafından hazırlanan hediyeler sünnet olacak çocuklara verildi. ANAMED Hastanesi Üroloji Uzmanı Ahmet Cihan ve ekibinin başvuru yapan 28 çocuğu 27 Haziran’dan itibaren günde 4 çocuk olmak üzere sünnet edeceği öğrenildi.
ANAMED Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kırmızıtaş ve eşi de çocuğunu sünnet ettirecek aileler arasında yer aldı.rlyslbcmy003

rlyslbcmy004rlyslbcmy005rlyslbcmy006rlyslbcmy007rlyslbcmy009rlyslbcmy010rlyslbcmy001

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar