GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Polisten özel eğitim öğrencilerine ziyaret

02 Haziran 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği görevlileri, Güzelim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi?ni ziyaret etti.
Büro amirliği polisleri, Engelliler Haftası?nda ?ben polis oldum? projesiyle bir günlüğüne polis kıyafeti giydirdikleri, daha sonra da belediyedeki etkinlikte bir araya gelerek eğlendikleri öğrencileri bu kez eğitim gördükleri rehabilitasyon merkezinde ziyaret ettiler.
Özel eğitim alan çocuk ve gençlerle daha sık biraya gelerek hem onların eğitimine katkı yapmayı hem de birlikte eğlenerek stres atmayı amaçlayan Toplum Destekli Büro Amirliği görevlileri, merkezde kendilerine yapılan ikramlardan tadarken öğrencilere de çeşitli hediyeler verdiler.
Rehabilitasyon merkezi yetkilileri ve öğretmenlerin de katılımıyla eğlenceli dakikaların yaşandığı ziyarette, öğrenciler daha önce de bir araya geldikleri polislerle oyunlar oynayıp şarkılar söylediler.
Proje ortağı Kız Teknik ve Meslek Lisesi?nden öğretmen Esra Öğür ve öğrencilerin de bulunduğu grup, yeniden bir araya gelmek üzere öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdiler.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar