Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Halk Eğitimi Merkezi yıl sonu sergileri açıyor

31 Mayıs 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Halk Eğitimi Merkezi Sene Sonu Sergileri?ni açıyor. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ethem Ziya Alıçlı, Ortaköy Hidayet Sinanoğlu İlköğretim Okulu binasındaki Giyim Sergisi?nin açılışında yaptığı konuşmada, kursiyerlerin kurs boyunca öğrendikleri bilgiler ışığında emek harcayarak yaptıkları ürünleri ve eserleri sergilemenin heyecanını hep birlikte yaşadıklarını söyledi.
Alıçlı, 1 Eylül 2011?den 29 mayıs 2012 tarihine kadar 270 kurs açtıklarını ifade ederek, bu kurslara bin 925 erkek ve 3 bin 967 bayan olmak üzere toplan 5 bin 892 kursiyerin katıldığını kaydetti.
Yıl boyunca kursiyerlerin yetişmesinde büyük emek sarf eden usta öğreticilere teşekkür eden Alılçı, kursiyerlere de edindikleri deneyimin kendilerine maddi manevi katkı sağlaması dileğinde bulundu.
Alıçlı?nın konuşmasının ardından kurdele kesilerek, serginin açılışı yapıldı.
Törene, Belediye Başkanı Mehmet Türe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kocaman, Şube Müdürleri Muhsin Bozdağ ve Recep Çıkıt, Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Necla Sinanoğlu, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
TOKİ konutları içerisinde bulunan Şehit İbrahim Armut Anadolu Öğretmen Lisesi?nde de El Sanatları ve Makine Nakışı Sergisi açıldı.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar