Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Bozyazı’da hırsızlık olayları bitmiyor

01 Mayıs 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Bozyazı’da bir üreticinin serasına giren kimliği belirsiz kişiler 6 muz dalını kesip çaldılar.
Mehmet Ali Balıkçı adlı üreticinin muz serasına giren kimliği belirsiz kişiler, sera naylonunu 2 yerden keserek 6 muz dalını kesip, kaçtılar.
Sabah serasını gezerken hırsızlık olayından haberdar olduğunu belirten Balıkçı, konuyu polise bildirdi. Polis, olay yerinde inceleme yaparken, zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldı.
ARILAR, KOVANLARIYLA ÇALINDI
Denizciler Mahallesi Çığırgan Tepesi mevkiinde bulunan Nebi Aslan?a ait arı kovanlarının ikisi de çalındı.
Doğa ile baş başa kalabilmek için hobi olarak arıcılık yaptığını söyleyen Nebi Aslan, ?Arılarıma bakım yapmak için kovanlarımın yanına gittiğimde baktım ki, iki adet arılı kovanım aradan çekilerek alınmış. İlk defa böyle bir olayla karşılaştım? dedi.
VATANDAŞLAR TEDİRGİN
Arılı kovanların çalınması ile ilgili polis soruşturma başlatırken, son aylarda Bozyazı?da hırsızlık olaylarının artması vatandaşlar arasında tedirginlik yarattı. Ev, işyeri, hayvan ve muz hırsızlıklarına kovan hırsızlığının da eklenmesi vatandaşları endişelendiriyor. Önceki hırsızlık olaylarının faillerinin bulunamaması bu tedirginliğin artmasına neden olurken, vatandaşlar, suçluların biran önce yakalanmasını istiyor.lyybnhp001

lyybnhp002lyybnhp030

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar