GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Rauf Denktaş için mevlit okutuldu

08 Mart 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Anamur Şubesi, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş için mevlit okuttu.
Anamur Merkez Camisi?nde öğle namazından önce okutulan mevlite, KKTC Mersin Konsolosu Zeliha Erden, Kaymakam Cemil Aksak, Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu, TÜRKAV Anamur Şubesi Başkanı Veli Savcı, MHP İlçe Başkanı Ramazan Yalçın, bazı sendikaların temsilcileri, Kıbrıs gazileri ve vatandaşlar katıldı.
Mevlidin ve kılınan öğle namazından sonra camiden ayrılan vatandaşlara TÜRKAV tarafından lahmacun ve ayran ikram edildi.
Cami çıkışında Kaymakam Cemil Aksak ve TÜRKAV Şube Başkanı Veli Savcı tarafından çiçek verilen KKTC Mersin Konsolosu Zeliha Erden, gazetecilere yaptığı açıklamada, Rauf Denktaş?ın Kıbrıs Türklerinin bağımsızlığı için ömrü boyunca mücadele ettiğini belirterek, ?Biz de onun kurduğu bağımsız KKTC?yi sonsuza kadar yaşatmak için mücadelemizi sürdüreceğiz. TÜRKAV?ın düzenlediği mevlide katılmak beni duygulandırdı ve gururlandırdı. Onlara teşekkür ediyorum? dedi.
Kıbrıs gazileri ile de bir süre sohbet eden Erden, TÜRKAV yetkilileriyle öğle yemeği yedikten sonra ilçeden ayrıldı.rk45lkyk030

rk45lkyk032rk45lkyk031rk45lkyk033rk45lkyk019rk45lkyk020rk45lkyk021

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar