GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Körhasanoğulları: ?Bilgi isteyenlere kapımız açıktır?

17 Haziran 2009

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

kamil-korhasanogullariAnamur Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Kamil Körhasanoğulları, derneğe şu ana kadar yapılan 132 bin 500 TL bağışın yüksekokul inşaatında kullanıldığını, ayrıca 115 bin TL de borçlanıldığını bildirdi.
Körhasanoğulları, yaptığı yazılı açıklamada, tapu tahsisi işlemlerinin ardından 2009 yılı Mart ayında temeli atılarak inşaatına başlanan üniversite kampüsünün 110 bin metrekare alan üzerinde kurulacağını belirtti.
Haziran ayı itibariyle derslikler ve idari kısmın birinci kat kolon direklerinin dikildiğini ve idari kısma dökülecek kat betonu için yeterli demirin bulunduğunu belirten Körhasanoğulları, mali durum ile ilgili şu bilgileri verdi:
?Derneğimize şu ana kadar İstanbul ve Anamur?dan hayırseverler 132 bin 500 TL bağış yaptı. Bu bağışların tamamı inşatta kullanıldı. Ayrıca beton ve demir borcu ile yapımcı firmaya da toplam 115 bin TL borcumuz bulunmaktadır.?
Dernek yönetim kurulu olarak inşaatın kesintiye uğramaması için yoğun çaba sarfettiklerini vurgulayan Körhasanoğulları, ?Bize yardımda bulunan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Üniversitemizin tamamlanabilmesi için özellikle işadamlarımızdan destek bekliyoruz. Derneğimiz ve inşaatla ilgili bilgi almak isteyenlere kapımız açıktır. Bağışta bulunmak isteyen yardımseverler bizden ayrıntılı bilgi de isteyebilirler? ifadelerini kullandı.

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar