Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Vali Güzeloğlu?nun yeni yıl mesajı

01 Ocak 2012

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

haber010Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Güzeloğlu, mesajında, yeni yıllarin, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yeni yıla ilişkin yol haritasının, planlamaların, yaşanan tecrübeler ışığında gözden geçirilmesine de olanak sağlayan dönüm noktaları olduğunu belirtti.
Birçok ülkenin böyle günleri yeni başlangıçlar yapmak, geleceğe taşınan umutları gerçeğe dönüştürmek için bir fırsat olarak gördüğünü ifade eden Güzeloğlu, şunları kaydetti:
?Bizler de Devlet olarak, 2012 yılının başarılı geçmesi ve koyduğumuz hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için hep birlikte büyük bir gayretin içindeyiz. Kentimizin ve ülkemizin önüne yeni ufuklar açmak konusundaki kararlılığımızı sürdürüyoruz.
Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023′te dünyanın sayılı ekonomisine sahip bir ülke haline gelmektir. Bu hedefe ulaşmak için de, Akdeniz kıyı çanağının yükselen yıldızı olan Mersin’de; kalkınma hamlelerimizi kesintisiz sürdürmemiz konusunda yeni yılda da büyük bir çaba sarf etmemiz gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle; 2012 yılının Mersin ve Türkiye için barış, huzur ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ediyor; yeni yılda daha güçlü ve gelişmiş bir Türkiye dileğiyle aziz vatandaşlarımıza sevgiler ve saygılar sunuyorum. ?

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar