GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Konular|
Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

İtfaiyeye kutlama ziyareti

01 Ekim 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, 25 Eylül-1 Ekim İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla İtfaiye Müdürlüğü?ne kutlama ziyareti yaptı.
Türe, ziyarette yaptığı konuşmada, ?İnsanları, canlıları ve çevremizi başta yangınlar olmak üzere her türlü tehdit ve tehlikeden kurtarmak için güç ve cesaretini kullanan, görevini yerine getirirken hayati riskleri bile hiçe sayan kahraman itfaiyecilerimize tüm vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum? dedi.
Türe, itfaiye teşkilatının ilçede ihtiyaç duyulduğunda hemen harekete geçtiğini ifade eden Türe, ?Her geçen gün aldığı eğitimi daha ileri noktalara taşıma gayreti içinde olduğunu yakından bildiğim, fedakarca ve özveri ile görev yaptığına inandığım Anamur Belediyesi İtfaiye Teşkilatı?nın ve bütün itfaiyecilerin haftasını kutluyor kutsal görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.
Başkan Türe, itfaiye ekibinin hızı konusunda bir örneği anlatırken, Ören Belediye Başkanı Aziz Doluoğlu?nun beldedeki bir sazlık yangını Anamur İtfaiyesi?ne haber verdiğini ve dakika tuttuğunu, itfaiyenin yangın bölgesine 3 dakika 46 saniyede gelmesi üzerine kendisini arayarak tebrik ettiğini söyledi.
Ziyarete, İtfaiye Müdür Vekili Osman Tanrıverdi, itfaiye erleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ayhan katıldı.phot34002

phot34003

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar