Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Anamur polisinden ramazan yardımı.

17 Ağustos 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü, ”her mahallede bir polis, bir iftar ve bir bayramlaşma”  adlı sosyal projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında, ihtiyaçlı vatandaşların evine misafir olan polisler, yardım paketlerini teslim edip, onlarla iftar yemeği yiyor.
Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği?nin yürüttüğü proje kapsamında, mahalle muhtarlıklarıyla işbirliği yapılarak ihtiyaç sahibi vatandaşlar tespit edildi. Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu başta olmak üzere tüm polislerin aralarında para topladığı yardım faaliyetinde esnafların da desteğiyle Ramazan yardım paketleri hazırlandı.  Hazırlıklarını tamamlayan Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği memurları her akşam bir kimsesiz veya yoksul vatandaşın evine iftar yemeğine konuk olmaya başladı.
Yoksul vatandaşlara götürülen iftar yemeklerinin, tespit edilen fakir ailelerin mahallelerinde faaliyet gösteren lokanta, restoran, otel gibi hayırsever iş yeri sahipleri tarafından karşılandığı proje ile esnafın mahallesindeki yalnız ve yoksul ailelerden haberdar olması amaçlandı.
Yardım faaliyetine hayırseverlerin ilgi gösterdiği ve katılımın artmasıyla genişleyerek devam edeceği kaydedildi.ramazan001ramazan002ramazan003ramazan004

Yapılan Yorumlar:1 Adet

  1. HASAN Yorumu:

    Anamur toplum destekli polisin çalışmalarını tebrik ediyorum

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar