GÜNDEM-YAŞAM Haberleri

Haberi Arkadaşına Gönder Haberi Arkadaşına Gönder

Tuğluoğlu?na terfi kutlaması

30 Haziran 2011

www.haberanamur.net te yayınlanan haber ve fotoğraflar, kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

Bir üst rütbeye terfi eden Anamur İlçe Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu?na rütbeli emniyet personeli tarafından çiçekli, pastalı kutlama yapıldı.
Emniyet Amiri Serkan Birgeoğlu, Başkomiser İsrafil Ergün, Komiser Yardımcıları Mustafa Küçüktuncer, Fevzi Doğan ve Abdullah Yıldırım ile Başpolisler Mahmut Gumbar, Adnan Yunt, Öznur Sandal ve Nihat Uluç, hazırladıkları kutlama pastası ve çiçekle Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu?na sürpriz yaptılar.
Emniyet Amiri Serkan Birgeoğlu, 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden Fuat Tuğluoğlu?na çiçek verip kutlayarak, ?Müdürümüzün yeni rütbesini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz? dedi.
Emniyet Müdürü Fuat Tuğluoğlu da mesai arkadaşlarının nazik jestine teşekkür ederek, ?Komiser yardımcılığı ile başladığım mesleğimi 18 yıldır severek yapıyorum. Rütbenin yükselmesiyle sorumluluğum daha da arttı. Ancak ben bundan mutluluk duyuyorum. Arkadaşlarımın da daha iyi yerlere gelmesini diliyorum. Uyum içinde çalıştığım arkadaşlara bu jestleri için teşekkür ediyorum? dedi.
Polisle halkın kaynaşması yönünde çalışmalar yaptıklarını ve önemli ilerlemeler kaydettiklerini ifade eden Tuğluoğlu, ?Gerek halkla ilişkilerimizde ve gerekse huzurun ve güvenliğin sağlanmasında kaydettiğimiz ilerlemeler hepimizin ortak gayretleriyle oldu. Başarı hepimizindir? diye konuştu.
Hazırlanan pastayı kesen Tuğluoğlu, daha sonra ekibi ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.zszzs6005

zszzs6006

Yorumlayın

Anket

Mersin - Antalya yolu tamamlandığında Anamur'a ne gibi faydaları olur?

Sonuçlar

Loading ... Loading ...

HAVA DURUMU

ANAMUR

İLETİŞİM SAYFALARI

Son Yorumlar